x
  ÜRÜN GRUBU
  BEDEN
  149 TL - 1801 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor

  Ispanyol Paça Pantolon

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Ispanyol Paça Pantolon

   

  Geçmiş dönemlerden bu yana popülerliğini yitirmeyen İspanyol paça pantolonlar, yeni sezonda da karşınıza çıkıyor. Bacak boyunuzu uzun gösterme imkanı elde edebileceğiniz bu tarz pantolonların illüzyonu Oxxo’da sizlerle buluşuyor.

  Bayan İspanyol paça pantolon modelleri, yüksek bel veya orta bel şeklinde sunulan seçenekleriyle göz kamaştırıyor. Tek renk, desenli veya denim dokularla karşınıza çıkan İspanyol paça pantolonlar, her sezon farklı çeşitleriyle sergileniyor.

  İspanyol paça kumaş pantolon modelleri, fark yaratan dokularla Oxxo’da sizleri bekliyor. Çiçek veya çizgili desenlerin hakim olduğu İspanyol paça kumaş pantolonlar her zaman göz kamaştırıyor.

  İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

  Kadın İspanyol paça pantolon modelleri ile kullanabileceğiniz kazaklar ve bluzlar eşliğinde sezon modasını siz de yakalayabilirsiniz. Bayan ispanyol paça pantolonlarla kısa ceketler veya uzun hırkalar tercih ederek harika kombinlere ulaşmak çok basit! Özellikle yüksek tabanlı ayakkabılarla beraber kullanılabilen İspanyol paça pantolon modelleri, sizi olduğunuzdan daha uzun gösterebilir!

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek