x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor
  1
  1
  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Bayan Kumaş Pantolon

  Kumaş Pantolon Modelleri

  Bayan kumaş pantolon modelleri size daha çok klasik ve daha resmi bir giyim tarzını hatırlatsa da seçeceğiniz kumaşın türü ve modeline göre stiliniz de değişkenlik gösterecektir. Özellikle kombin yapılırken oldukça zorlanılan bayan kumaş pantolon modellerini, modern tasarımlar ve özgün dokularla birleştiren OXXO, farklı kesimler ve renklerde her sezon koleksiyonlarına eklemekte.

  Kumaş Pantolon Kombinleri

  OXXO müşterilerine zengin renk skalası ile kumaş pantolon kombin seçenekleri sunuyor. Klasik siyah pantolon ve beyaz gömlek kombinlerinin yanında  renkli giyinmeyi tercih edenler daha feminen bir look oluşturabilir. Toplantılarınıza, iş görüşmelerinize ya da resmi kurumlara giderken daha koyu bayan kumaş pantolon kombinleri tercih edebilirken, blazer ve crop top ya da gömleklerle kombinleyerek daha spor bir görünüm elde edebilirsiniz.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması