x

Aksesuarlar /

Çorap


Sonbahar ve Kış aylarının vazgeçilmezi külotlu çoraplar ile stilinizi tamamlayarak hem sıcacık olacak hem de trendy olacaksınız. Elbiseler ve eteklerinizin içine giyeceğiniz külotlu çoraplarınızı çizme ve bootielerinizle kombinleyerek soğuk kış aylarında rahatlığı yakalayabilirsiniz. Bu tarz çantalar ile kullanacağınız ayakkabılar ve diğer aksesuarlar da oldukça önemlidir. Çantaların üstünde bulun an detaylardan ve renklerden hareket ederek aksesuar seçimi yapmanız mümkündür. Gümüş zımbalar bulunan portföy çantalar ile gümüş rengi aksesuarlar kullanabilirsiniz. Altın sarısı detayları olan bir portföy çanta ile gümüş rengi aksesuar kullanmanız ise hiç uygun olmayacaktır.

Babet Çorap

OXXO'nun çorap modelleri bununla da bitmiyor son zamanların şüphesiz en trendy görünümü boyfriend pantolonlar kısa çoraplarla tamamlandığında cool bir görünüm elde etmeni sağlayacak.

File Çorap

En trend kısa çorap modelleri de OXXO Online'da sizleri bekliyor.

Daha Kısa ... Devamını Gör
FİLTRELERİ GÖSTER
9 TL- 22 TL
Yükleniyor
Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.
© 1993-2017 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik