x
  BEDEN
  12 TL - 22 TL
  48
  • Görünüm

  Bayan Çorap

  Sonbahar ve Kış aylarının vazgeçilmezi kadın külotlu çorapları ile stilinizi tamamlayarak hem sıcacık olacak hem de trendy olacaksınız. Elbiseler ve eteklerinizin içine giyeceğiniz külotlu çoraplarınızı çizme ve bootielerinizle kombinleyerek soğuk kış aylarında rahatlığı yakalayabilirsiniz. Bu tarz çantalar ile kullanacağınız ayakkabılar ve diğer aksesuarlar da oldukça önemlidir. Çantaların üstünde bulunan detaylardan ve renklerden hareket ederek aksesuar seçimi yapmanız mümkündür. Gümüş zımbalar bulunan portföy çantalar ile gümüş rengi aksesuarlar kullanabilirsiniz. Altın sarısı detayları olan bir portföy çanta ile gümüş rengi aksesuar kullanmanız ise hiç uygun olmayacaktır.
   

  Babet Çorap

  OXXO'nun çorap modelleri bununla da bitmiyor son zamanların şüphesiz en trendy görünümü boyfriend pantolonlar kısa çoraplarla tamamlandığında cool bir görünüm elde etmeni sağlayacak.

  File Çorap

  En trend kadın kısa çorap modelleri de OXXO Online'da sizleri bekliyor.

  © 1993-2020 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması