x
  ÜRÜN GRUBU
  BEDEN
  49 TL - 1801 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor

  Bol Paça Pantolon

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Bol Paça Pantolon

   

  Bedeni sarmayan kalıbıyla ekstra rahatlık sunan bol paça pantolon modelleri, yeni sezonda da sizlerle buluşuyor! Göz alıcı tarzlara ulaştıracak olan bol pantolon bayan giyim modası içerisinde bulunan trendler arasında kendini gösteriyor.

  Rahatlığı sayesinde severek kullanılan bol pantolonlar, uzun veya bilekte biten kesimler eşliğinde farklı seçeneklerle sunuluyor. Yüksek veya orta belin konforunu en iyi şekilde deneyimleyeceğiniz bol paça pantolon modelleri ile hareket özgürlüğü yakalamak çok kolay!

  Crop bluzlar veya kazaklarla rahatlıkla kullanabileceğiniz bol paça pantolon modelleri ile günü en iyi şekilde kurtaran hoş kombinler yapabilirsiniz. Bol kumaş pantolon modelleri ile uzun hırkaların zarifliğini veya desenli gömleklerin hareketliliğini buluşturabilirsiniz.

  Bol paça pantolon modellerini, topuklu botlar veya yüksek tabanlı ayakkabılarla kullanarak bacak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz. Buna ek olarak; bu pantolonlar ile tokalı kemerlerin şıklığını da bir araya getirebilirsiniz…

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek