x

Giyim /

Şortlar


Yaz sezonunda kadınların vazgeçemediği parçaların başında hiç şüphesiz şortlar geliyor. Her sezon olduğu gibi yeni sezonda da trendleri takip eden OXXO'nun farklı bir stile sahip şortlarını, farklı modelleriyle vitrinlerde bulabilirsiniz. Yazın en çok tercih edilen parçalarından biri olan OXXO şortlar, yeni sezonda da kadınların gözdesi olacak. Kadınlar için yaz mevsiminin sıcak günlerinde kurtarı cı parçalardan olan OXXO şort modelleri, kadınların farklı, yaratıcı ve sıradışı kombinler yapabilmeleri için onlara fırsatlar sunuyor.

Kot Şort

İsterseniz spor ya da düz ayakkabılar ile rahat kombinler yapabileceğiniz şortlar, diğer bir yandan farklı bir stille sizlere şık kombinler yapma imkanı tanıyor. Kış aylarında ise kışlık şortlarınızı kimonolar ve bootieleriniz ile kombinleyerek sokak stilini yakalayabilirsiniz. Kadınların arzu ettikleri stillere uyabilecek OXXO şort modelleri, yeni sezonun trendlerine uyabilecek bir tasarıma sahip.

Mini Şort

Yeni sezonda OXXO şortları, hem sokak stilinin nabzını tutacak hem de şıklığın tamamlayıcı parçalarından olacak. Her ortama ve her stile uyum sağlayabilecek OXXO tasarımı şortlar ile siz de kendi stilinizi yaratabilir ve stilinizle fark yaratabilirsiniz. OXXO'nun en trendy, en farklı ve en gözde parçası olan şortlar ile enerjinizi sokağa yansıtın.

Daha Kısa ... Devamını Gör
FİLTRELERİ GÖSTER
29 TL- 82 TL
Yükleniyor
Mavi Jean Şort Bayan Mavi Jean Şort
Mavi Jean Şort Bayan Mavi Jean Şort
Krem Keten Şort Bayan Krem Keten Şort
Kırmızı Capri  Bayan Kırmızı Capri
Kahverengi Pamuk Şort Bayan Kahverengi Pamuk Şort
Mavi Jean Şort Bayan Mavi Jean Şort
Mavi Denim Şort Bayan Mavi Denim Şort
Lacivert Denim Şort Bayan Lacivert Denim Şort
Mavi Denim Şort Bayan Mavi Denim Şort
Çok Renkli Desenli Şort Bayan Çok Renkli Desenli Şort
Yeşil Pamuk Şort Bayan Yeşil Pamuk Şort
Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.
© 1993-2017 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik