x
  BEDEN
  249 TL - 601 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor

  Portföy Çanta

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Portföy Çanta

  Şıklığınızın vazgeçilmez parçası portföy çantalar günlük yaşamda da sık sık rastladığımız ürünlerden. Şık kıyafetlerle görmeye alışık olduğumuz portföy çantaların birçok çeşidi bulunuyor. Portföy çantaların kumaş, deri, süet ve desenli çeşitleri bu sezonun en trend parçaları arasında yer alıyor. Püskül detaylı portföy çantalar bu sezon çok moda. Siyah, krem, yeşil, mavi ve lacivert gibi renkler en sık kullanılan renkler içinde yer alıyor. Desen açısından leopar, çiçekli ve asimetrik olan desenler ön plana çıkıyor. Portföy çantanız detaylı ve desenli ise kıyafetlerinizi göz yormayan ve daha sade olanlardan tercih etmelisiniz. Spor olan modellerini ise spor montlar ve deri ceketler ile kombinlemeniz mümkündür.
   

  Bayan El Çantası

  Bu tarz çantalar ile kullanacağınız ayakkabılar ve diğer aksesuarlar da oldukça önemlidir. Çantaların üstünde bulunan detaylardan ve renklerden hareket ederek aksesuar seçimi yapmanız mümkündür. Gümüş zımbalar bulunan portföy çantalar ile gümüş rengi aksesuarlar kullanabilirsiniz. Altın sarısı detayları olan bir portföy çanta ile gümüş rengi aksesuar kullanmanız ise hiç uygun olmayacaktır. Portföy çanta kullanımında hangi elle tutacağınız önemlidir.

  El Çantası Modelleri

  Çantayı tuttuğunuz elinizde uygun olan aksesuarlar bulunması şarttır. Bu şekilde yapılacak olan tercihler daha şık görünmeniz ve daha uyumlu olmanızı sağlayacaktır.Portföy çanta modelleri artık hem günlük hayatta hem de gece dışarı çıkarken tercih edilmektedir.

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek