x
Yükleniyor

Kadın Atlet

Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

Kadın Atlet

Yumuşacık dokularına hayran kalacağınız kadın atletler ile her sezon farklı detayları keşfedebilirsiniz. Pamuk, viskon ve modal içerikli kumaşlara sahip olan bayan atlet modellerinin nefes alabilen dokularına şahit olabilirsiniz. Nem transferi sağlayan dokularla Oxxo'da sizlere sunulan bayan atletlere dolabınızda yer açabilirsiniz. Farklı desenlere ve nakışlı ayrıntılara ulaşabileceğiniz bayan atlet modelleriyle yeni sezonu en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Kombinlerinize rahatlıkla dahil edebileceğiniz kadın atlet çeşitleriyle tarzınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Stilinize yön verebileceğiniz kadın atlet modellerini kış ve yaz aylarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bayan atlet modellerini kış aylarında ekose gömleklerle ve örme hırkalarla bir araya getirebilirsiniz. Yaz aylarında ise nefes alan dokuların keyfini çıkarabileceğiniz bayan atlet modellerini şortlarla veya skinnylerle kombinleyebilirsiniz. Her sezon tarzınızı ön plana çıkarmak için tercih edebileceğiniz kadın atletlerle kolaylıkla özgün bir duruş yakalayabilirsiniz.

Kadın Body

Pamuk içerikli dokuların yumuşaklığı ve doğallığı ile sunulan kadın body modelleri ile stilinizi canlandırabilirsiniz. Bu koleksiyonun farklı çeşitlerini keşfederek tarzınıza etkili dokunuşlar yapabilirsiniz. Çabasız şıklığa ulaşacağınız bayan body modellerinin crop kesimlerini ve farklı yaka görünümlerini Oxxo'da bulabilirsiniz. Her sezon vazgeçilmez olan bu parçaların göz alıcı renkleriyle de dolabınıza hareket katabilirsiniz.

Kadın body modelleriyle muhteşem görünümlere ulaşmak için farklı parçalardan yardım alabilirsiniz. Bayan body modelleri ile fark yaratan bir duruş elde edebilmek için Oxxo'nun toparlayıcı özelliğe sahip olan skinnylerini tercih edebilirsiniz. Okul veya iş ortamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bayan body modellerini ceketlerle veya salaş hırkalarla bir araya getirebilirsiniz.

© 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
Oxxo Canlı Destek