x
  Yükleniyor

  Kadın Atlet

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Kadın Atlet

  Kadınlar için hem iç hem de dış giyimde özel bir yere sahip olan atletler, yeni sezonda OXXO tasarımıyla Basic Atletler ve Fashion Atletler olarak raflardaki yerini alıyor. Her sezon için tasarımcıların yoğun bir ilgiyle tasarladığı atlet modelleri, OXXO için de oldukça özel ve farklı bir yere sahip. Atletler, kadınların sadece yazın değil, kışın da tercih ettiği en gözde parçalar arasında yer alıyor. Yazın denim pantolonlar ya da şortların üzerine giyilerek renkli bir kombinin en önemli parçası olan atletler, kışın da hırkalar ve trikolar ile giymek için de tercih ediliyor ya da şık bir seçimle gündelik hayatın önemli bir parçası haline geliyor.
   

  Kadın Atlet

  Farklı renklerdeki dar kesim atletler, kadınların gardıroplarındaki yerini yeni sezonda da koruyor. Dar kesim atletlerle spor ve rahat kombinler yapabilirken, işlemeli şifon atletlerle şık kombinler yapabilirsiniz. OXXO'nun tüm enerjisini yansıttığı atletler farklı renk ve desenleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor.

  Spor Atlet

  Bu sezon tasarımcılarımızın büyük bir ilgiyle hazırladıkları dikişsiz kısa atletleri gömleklerinizin ve basic tişörtlerinizin içine giyerek cool bir görünüm elde edebilirsiniz. OXXO farkıyla, renk renk ve desen desen atlet modelleri ile hem stilinize renk katacak hem de yeni sezonda vazgeçilmez parçanız olacak!

  © 1993-2020 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması