x
  ÜRÜN GRUBU
  BEDEN
  49 TL - 2001 TL
  48
  • Görünüm

  Kadın Ekose Ceket

  Ekose Ceketlerin Kumaş ve Tasarım Çeşitliliği

  Ekose ceket modelleri kadın dış giyim dünyasında zamansız olarak yerini korumaya devam ediyor. Özellikle sonbahar ve kış aylarında ceketler üzerinde görülen farklı ekose tasarım formları gardıropları hareketlendiriyor. Günlük hayatta veya iş günlerinde rahatlıkla kullanılabilen ekose desenin en sevilen görünümlerinden biri olan blazerlar OXXO’da sizi bekliyor!

  Pamuk, viskon, deri ve hatta yün karışımlı kumaşlarla tasarlanan kadın ekose ceket modelleri ile siz de kombin kolaylığı elde edebilirsiniz. Pamuk ve viskon içerikli kadın ceket modelleri arasından desenini ekoseli olarak seçeceğiniz bir parçayı; favori olan wide leg jeanlerle veya kumaş pantolon ile  bir araya getirmek mümkün…

  Bizlere okul yıllarını anımsatan ekose blazer ceket modelleri, farklı ve iddialı tasarımlarla dikkat çekerken; OXXO’daki blazer ceket kategorisini inceleyebilirsiniz. Siz de bu farklılığı yakalamak isterseniz kruvaze kapamalı, tunik formlu veya peluş dokulu kadın ekose ceket modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

  Ekose Deseni ve Renk Seçenekleri

  Ekose desen, her sezon farklı renklerin bir araya geldiği farklı tasarımlarla kombinleri canlandırıyor! Özellikle yılbaşı dönemlerinde kırmızı ve yeşil tonlarla göz kamaştıran ekose desenin zamansız kullanımı herkese çeşitlilik sunuyor. Farklı renklerde birçok çizginin bir araya gelerek kare şekillerle yarattığı geometri oyununu kadın ekose ceket modellerinde de görebilirsiniz.

  Her dönemde sevilen renkler farklı olsa da; ekose blazer ceket modellerinde sıklıkla gördüğümüz kırmızı, siyah ve yeşil tonlar ön plana çıkmakta… Hem stilinizi yansıtacak şık kombinlerde hem de ofis günlerindeki klasik kombinlerinizde ekose desenler içerisinde yer verilen renkleri kullanabilirsiniz.

  Ekose Ceket Bakımı ve Uzun Ömürlülüğü

  Her kıyafette olduğu gibi ekose ceket modellerinde de uyulması gereken yıkama talimatları oldukça önemlidir. Yıkama talimatlarının gerektiği gibi uygulanması, giysiler için uzun ömürlü kullanım sağlamakta… Genellikle ekose blazer ceket modelleri içerisinde yer alan talimatlarda belirtilen derecede yıkama yapılabilir. Başka bir seçenek olarak sunulan kuru temizleme ise kadın ceket modellerinde rahatlıkla uygulanabilir.

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek