x

Aksesuarlar /

Çantalar /

Askılı Çantalar


Uzun saplı postacı çantaları bu sezonda tüm bayanların gözdesi olacak. Askılı çantalar pratik olması sebebiyle kadınlar tarafından sıkça tercih edilirler. İşlevine göre hem büyük hem küçük boyutunu tercih edebileceğiniz askılı çantalar ile rahatlığı yakalayacaksınız. 70'lerin püskül modası kıyafet ve ayakkabılarda olduğu gibi çantalarda da geri döndü. Bu sezon çok moda olan püskül detaylı çantalar ile stilinizi tamamlayarak sokak modasına uygun bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca ayakkabılar ve uzun hırkalarla kombinleyebilirsiniz.

Bayan Kol Çantası

Bu sezonun moda renkleri olan taba, bordo, siyah ve laciverti tercih edebilirsiniz. Benim tarzım retro diyorsanız; askılı çantalarda oldukça canlı renkleri kullanmalısınız. Boyut konusunda da oldukça abartıya kaçmalı ve XL çantalar tercih etmelisiniz. Benim tarzım klasik diyorsanız; baskılı ve renkli çantaları tercih etmelisiniz. Eskitilmiş görünümlü olan askılı çanta modelleri ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Bu sezon çantalarda geri dönen bir diğer trend ise kürk modası.

Kol Çantası Modelleri

Kürk detaylı çantaları gece dışarı çıkarken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ben günlük kullanacağım diyorsanız; askılı çanta modellerinde günlük kullanım için sınırsız model bulunuyor. Günlük kullanım için spor modelleri tercih etmelisiniz. Açık renkli olan askılı çanta modelleri kıyafetlerinizin daha net görünmesine yardımcı olur. Desen ve renk konusunda seçim yapılırken kendi stilinizin yanı sıra askılı olan çantayı nasıl kullanacağınızı da göz önünde tutmalısınız.

Daha Kısa ... Devamını Gör
FİLTRELERİ GÖSTER
49 TL- 152 TL
© 1993-2017 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik