x
  BEDEN
  119 TL - 901 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor

  Uzun Etek

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Uzun Etek

  Daima kurtarıcı ve şık parçalar arasında yer alan uzun etek modelleri, sizlere eşlik ediyor. Uzun etekler, uçuş uçuş detaylarla ve göze hitap eden renklerle Oxxo’da sizlere sunuluyor. Oxxo’nun uzun etek koleksiyonu, pamuk ve Tencel içerikli dokuları sayesinde sizleri konforla buluşturuyor.

  Uzun etekler, yumuşacık dokuların yanı sıra desenli ve renkli görünümlerle de yeni sezonu hareketlendiriyor. Tarzınızı ön plana çıkarabileceğiniz uzun etekler, canlı görünümlerle Oxxo'da karşınıza çıkıyor.

  Yırtmaçlı Uzun Etek Modelleri

  Uzun etek modelleri arasında dikkat çeken yırtmaç detayları ile feminen bir duruş yakalayabilirsiniz. Yırtmaçlı uzun etek modelleri ile daima zarifliğinizi gözler önüne serebilirsiniz. Yırtmaçlı uzun eteklerle crop bluzlar veya kazaklar kullanarak tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Bu eteklerle ortaya çıkacak olan ahengi, ceketlerle ve kabanlarla da destekleyebilirsiniz.

  Yırtmaçlı uzun eteklerle topuklu ayakkabılar veya çizmeler tercih ederek bacak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz. Bu tip eteklerle oluşturacağınız kombinleri askılı çantalarla da tamamlayabilirsiniz.

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek