x
  BEDEN
  0 TL - 500 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor

  Kadın Kemer ve Cüzdan

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Kadın Kemer ve Cüzdan

  Kadınlar için çantalarıyla birlikte bir bütün oluşturan ve kombinlerinin tamamlayıcısı olan cüzdan ve kemerler, yeni sezonda OXXO'nun özenle çalıştığı tasarımları arasında yer alıyor. Her sezonda aksesuarlar arasındaki yerini alan cüzdan modelleri, renk renk ve desen desen çeşitleriyle OXXO vitrinlerinde göz dolduruyor. Her sezon olduğu gibi yeni sezonda da farklı tasarımlarla kadınlara sıradışı kombinler yapma fırsatı sunan OXXO, tasarladığı cüzdanlarla klasik cüzdanların dışına çıkıyor.
   

  Kemer Modelleri

  İsterseniz çantanızın içine atıp cüzdan olarak, isterseniz de küçük bir el çantası olarak kullanabileceğiniz cüzdan modelleriyle göz alıcı kombinler yapabilirsiniz. OXXO'nun farklı renk çeşitleriyle farklı modellerde dizayn ettiği cüzdan modelleri ile siz de tarzınıza uygun bir kombin yaratabilirsiniz.

  Cüzdan Modelleri

  Kullanım rahatlığı ve kullanım genişliği açısından oldukça elverişli olan OXXO tasarımı cüzdanlar, şıklığı ve rahatlığı bir arada sağlayan bir stile sahip. İsterseniz gece dışarıya çıkarken mini siyah elbiseler ve siyah cüzdanla şıklığı yakalarken, isterseniz gündüz aynı siyah cüzdanla rahatlığı yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu sezon çok moda olan püsküllü kemerler ve kemer modelleri oxxo.com.tr'de yerini aldı. Her ortama ve her stile uyum sağlayabilen OXXO tasarımı cüzdanlarla, içinizdeki renkleri sokağa yansıtın!

  © 1993-2020 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması