x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor
  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Yüksek Bel Pantolon

   

  Stil ikonu haline gelen yüksek bel jean pantolon modelleri, sokak modasından geri kalmak istemeyenlerin ilk tercihi haline geliyor. Bayan Jean pantolon modelleri sokak modasının her zaman vazgeçilmeziyken, yüksek bel kot pantolon modellerinin bu kadar popüler olmasının asıl sebebi farklı vücut tiplerine sahip kadınların rahatlıkla giyebiliyor ve kusurları örtebiliyor olması.

  Yüksek Bel Pantolonlar

  OXXO yüksel bel pantolonlar arasında kendinize en uygun kesimi seçerek tarzınızı ortaya koyabilir, tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Vücut tipinize göre seçeceğiniz yüksek bel pantolonlar için seçeceğiniz aksesuarlar ve kombinleyeceğiniz parçalar stilinizi ortaya koyacaktır. Özellikle bel bölgenizdeki inceliği ve kıvrımlarınızı ön plana çıkartacaksanız şık kemerler tercih edebilirsiniz.

  Yüksek Bel Jean Kombinleri

  “Yüksek bel kot pantolonlar nasıl giyilir?” diye soruyorsanız vücut tipinize, seçtiğiniz modelin fitine ve kesimine dikkat etmelisiniz. V yaka bluzlar, crop tişört modelleri ve gömleklerle rahatlıkla kombinleyeceğiniz yüksek bel pantolonlarla çok daha şık ve trend görünmeniz mümkün.

  Ayrıca yüksek bel Jean kombinleri yaparken ve model seçerken ayakkabı seçiminiz de alışverişinizi yönlendiriyor olacak. Yüksek bel pantolonlar basen bölgesini ön plana çıkarttığından kullandığınız çantanın basen bölgesinde bitmemesine özen göstermelisiniz.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması