x

Giyim /

Büstiyerler


Büstiyer genelde bayanların ceketler, hırkalar vb. kıyafetlerinin içinde kullandığı işlemeli, göz alıcı, çarpıcı kumaşlardan yapılmış askısız ya da askılı olan üstlüktür. Son yıllarda özellikle yaz sıcaklarında sıklıkla tercih edilen büstiyer kıyafetler iç ve dış giyim olarak kullanılmaktadır. Bayanların günlük kullanımlarında büstiyerler çok geniş bir kullanıma sahipken, tercih edildiğinde son de rece cool bir görünüm kazanmalarını sağlıyor.

Büstiyer Modelleri

Dış giyim olarak tercih edilmesinden dolayı transparan, dantelli modellerinin yanı sıra düz ve sade büstiyer modelleri de bulunmaktadır. Transparan, detaylı ya da dantelli olan modeller genelde gece kıyafeti olarak ya da gece kıyafetleri ile kombinlenerek kullanılır.

Günlük Büstiyer

Büstiyerlerinizi yüksek bel jeans kategorisinde bulunan pantolonlar ve eteklerle kombinleyerek hem feminen aynı zamanda da cool bir görünüş yakalayabilirsiniz.

Daha Kısa ... Devamını Gör
FİLTRELERİ GÖSTER
19 TL- 62 TL
Yükleniyor
Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.
© 1993-2017 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik