x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm

  Triko Pantolon

   

  Yumuşacık ve sıcak dokusuyla kış aylarının vazgeçilmezi triko modelleri, her daim OXXO koleksiyonlarında trend parçalarla yer alıyor. Triko pantolon modelleri, esnekliği ve sıcak tutuşuyla hem cool hem de şık bir görünüm sağlıyor.

  Triko Pantolon Modelleri

  Bayan triko pantolon modelleri ile isterseniz şık isterseniz de spor bir görüntü elde etmek çok kolay. Aynı zamanda ister ofise giderken isterseniz de gündelik hayatınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz triko pantolonlar, kullanmaya başladıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz parçalarınızdan olacak.

  Triko Pantolon Kombinleri

  Özellikle triko pantolon kombinleri yaparken, vücut tipinize göre fit seçimi yapabilir, ayakkabı tercihinizi de seçtiğiniz modelin boyuna göre ayarlayabilirsiniz. Boyunuzu daha uzun göstermek için daha kısa boyları tercih ederek topuklu botlarla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Daha gündelik kullanımlarınızda ise flare paça triko pantolon tercih edip kombininizi rahat spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması