x
  ÜRÜN GRUBU
  BEDEN
  119 TL - 997 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor

  Crop Top

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Crop Top

  Crop Top Nedir?

  Sokak stilinin en önemli unsurlarından sayılan crop top modelleri; vücutta göbek ve bel bölgesinin açık kaldığı, yüksek bel alt giyim ürünleriyle birlikte rahatlıkla kullanılabilen parçalardır. Bedeni saran veya bedenden uzak oversize formlarla da karşımıza çıkan crop top ve crop bluz modelleri son dönemin favorileri arasında…

  Birlikte kullanıldığı parçaları ön plana çıkaran balon kol crop bluz veya düğmeli crop bluz çeşitleri her gardırobun olmazsa olmazı diyebiliriz. Özellikle mevsime göre değişiklik gösteren crop top modelleri çok sevilen skinnylerle veya bol pantolonlarla rahatlıkla kullanılabilir. Hatta sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olan yazlık croplar eşliğinde oluşturulan mini şort kombinleri de buna dahil!

  Crop Top Nasıl Kombinlenir?

  Crop top modelleri ile sayısız kombinler yaparak her güne ayrı bir enerji katmak mümkün… Crop tpo ve crop bluz modelleri; kış aylarında kadife pantolonların sıcaklığıyla, yaz aylarında ise keten pantolonların doğal dokusuyla birleştirilebilir. Özellikle yüksek bel pantolonlarla mükemmel bir bütünlük yaratan crop top modelleri mutlaka her gardıropta bulunmalı…

  Üst giyim ürünlerinin yanı sıra çok sevilen crop eşofman kombinleri de mutlaka değerlendirilmesi gerekenler arasında yer alıyor. Sweat dokulu crop eşofman modelleri hem spor hem de diğer günlük aktiviteler için fazlasıyla uygun! Günlük hayatta kurtarıcı olan diğer görünümlerden biri crop pantolon kombinleri diyebiliriz… Ayak bileğinin açıkta kaldığı crop pantolonlar sayesinde bacak boyunun uzun görünmesi sağlanarak mükemmel bir illüzyon yaratılabiliyor.

  Vücut Tipine Göre Crop Bluz Seçimi Tüyoları Nelerdir?

  Düz veya dikdörtgen vücut tipindeki bireyler için crop bluz modelleri eşsiz kurtarıcı rolüyle karşımıza çıkıyor. Bu vücut tipi için desenli crop bluz modellerini tercih etmek daha etkili olabilir.

  Armut vücut tipine sahip olan bireyler ise crop bluz seçerken yaka kısmının geniş olmasına dikkat ederek görünümlerini dengeleyebilir.

  Kum saati vücut tipi için ise bedeni saran crop bluz modelleri ideal seçenek olarak sayılabilir. Bunun için askılı veya uzun kollu crop bluz modelleri arasından bedene yakın formlar tercih edilebilir.

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek