x

Giyim /

Triko Modelleri


Sonbahar ve Kış sezonunun vazgeçilmez parçalarından olan triko, kazak modelleri ve hırka modelleri vitrinlerde yerini aldı. Kadınların kış sezonunda en çok tercih ettiği üst giyimler arasında yer alan trikolar, farklı renk, desen ve modelleriyle yeni sezonun trendleri arasında oldukça önemli bir yere sahip. OXXO'nun kendi tarzını yansıtarak tasarladığı bayan triko modelleri, uzun kollu kazak, balı kçı yaka triko, salaş uzun kollu hırka, boğazlı kazaklar, cepli uzun hırkalar ve panço modelleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor.

Triko Kazak

Kadınların özellikle sonbahardan kışa geçilen süreçte kullanım rahatlığı ve kullanım genişliği açısından tercih ettiği OXXO trikoları pantolonlar ve kabanlar ile rahatça kombinleyebilirsiniz. Her kadına ve her ortama kolaylıkla uyum sağlayabilecek trikolar ile siz de kendi stilinizi yansıtabilirsiniz.

Triko Hırka

Kadınların sonbahar/kış koleksiyonları arasında en çok tercih ettiği trikolar, yeni sezonda OXXO tasarımıyla göz dolduruyor. OXXO tasarımı trikolar ile kış sezonunda farklı ve dikkat çeken kombinler yaratıp, stilinizi ortaya koyun.

Daha Kısa ... Devamını Gör
FİLTRELERİ GÖSTER
19 TL- 132 TL
Yükleniyor
Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.
© 1993-2017 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik