x
  BEDEN
  399 TL - 1801 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor

  Kadın Biker Ceket

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Kadın Biker Ceket

  Biker Ceket Modelleri

  Biker ceket modelleri günlük hayatın vazgeçilmezi olarak gardıropların başköşesinde yer almayı hak ediyor. Her yıl mutlaka farklı doku ve formları ile stilinizi yansıtırken cool detayların keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca tarzınıza güç ve özgürlük katan biker ceket modellerini skinny jeanlerle veya taytlarla kombinlemek de mümkün... Herkesin dolabında mutlaka bulunması gereken bu parçaları mevsime uygun olarak postallarla veya çizmelerle kombinleyebilir ve bu görünümü askılı çantalarla destekleyebilirsiniz.

  Çeşitliliğiyle göz kamaştıran biker ceket modellerinin kürk detaylı formlarıyla da tanışarak tarzınıza farklılık katabilirsiniz. Kürklü biker ceket modellerinin vegan dokularıyla ve özgür ruhu vurgulayan tasarımlarıyla tanışmak için oxxo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Kürklü biker ceket modellerinin içinizi ısıtacak benzersiz dokuları ile trikoları ve jeanleri bir araya getirerek aradığınız sıcaklığı yakalayabilirsiniz.

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek