x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm

  İspanyol Paça Pantolon

  70'lerin modası olan İspanyol paça pantolonlar, geçen sezon olduğu gibi bu sezonda bizlerle. Tasarımcıların en şık ve en cool stillerle yarattığı Turuncu İspanyol paça pantolon modelleri, OXXO'nun yeni sezon tasarımları arasında yer alıyor. Hem uzun boylu hem de kısa boylu kadınlara hitap edebilecek bir yelpazeye sahip olan OXXO tasarımı İspanyol paça pantolonlar, sokak stilinden gece şıklığına kadar bütün bir günü kurtarabilir. İsterseniz bot&çizme ile isterseniz babet ve spor ayakkabı gibi düz ayakkabılarla giyebileceğiniz İspanyol paça pantolonlar oldukça farklı bir havaya sahip.
   

  Turuncu İspanyol Paça Kot Pantolon

  Özellikle tek renk seçilen İspanyol paça pantolonlar, vücudun daha ince, boyun da daha uzun görünmesi gibi bir algı yaratıyor. Bu gibi küçük detaylara dikkat ederek, muhteşem bir kombinin göz alıcı parçası olabilecek ispanyol paça pantolonlarla sezonun en dikkat çeken görüntüsünü yakalayabilirsiniz. İspanyol paça pantolonlarınızı basic tişörtlerle veya gömleklerle kombinleyerek cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Turuncu İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

  OXXO vitrinlerdeki birbirinden farklı renklerle boy gösteren İspanyol paça pantolonlar, crop-top tişörtlerle giyildiğinde maskülen bir tarz yaratırken, trikolar, bluzlar ve dantel üstlerle giyildiğinde feminen bir tarz yaratıyor. Sen de seçtiğin OXXO tasarımı kadın pantolon modelleri ile, kendini baştan yaratabilirsin.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması