x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor
  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Deri Pantolon

   

  Bayan deri pantolon modelleri son zamanlarda sokak modasına adeta damgasını vurdu. Stil sahibi olmak sizin için önemliyse ve trendleri takip ediyorsanız o zaman dolabınızda bir çift deri pantolon muhakkak bulundurmalısınız. Deri pantolonun yapısı gereği sizi daha feminen ve daha havalı göstereceğinden şüpheniz olmasın.

  Deri Pantolon Modelleri

  Kış aylarının vazgeçilmezi olan bayan deri pantolon modelleri ile farklı görüntüler elde etmeniz mümkün. Deri pantolon nasıl giyilir? en çok sorulan soruların başında gelir. Doğru kombinle sokağın gözdesi olabilecekken, en ufak yanlış bir kombin seçeneğinde istediğiniz görüntüden kolayca uzaklaşabilirsiniz.

  Deri Pantolon Kombinleri

  Feminen bir look yakalamanın yanında asi ve çekici olmak istiyorsanız OXXO deri pantolon modellerine yakından bakabilir ve tarzınıza en yakın olanı tercih edebilirsiniz. Deri pantolon kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri de deri pantolonda kullanılan malzemenin kalitesidir. Eğer satın alacağınız deri pantolonun kalitesi düşükse, istediğiniz görüntüyü yakalama olasılığınız o kadar düşük olacaktır.

   Deri pantolon kombinleri yaparken suni kürk modelleri tercih edebilir, oldukça feminen ve asi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ya da deri üzerine deri kombini gününüzü kolaylıkla kurtarabilir. Özellikle cool bir blazer ceket ve deri pantolon kombini ile tarzınızı sokağa yansıtabilirsiniz. Boyfriend bir sweatshirt ile denemeyi ise sakın atlamayın!

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması