x
  Yükleniyor

  Kadın Şapka

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Kadın Şapka

  Kadın Şapka
  Sanılanın aksine şapka bir aksesuar olarak değil bir ihtiyaç olduğu için milattan önce kullanılmaya başlamıştır. Önce güneşten korunmak için kullanılan şapkalar; sonrasında rüzgardan, soğuk hava koşullarından ve yağmurdan korunmak için de üretilmeye başlanmıştır.

  Günümüzde de sıcak yaz aylarında güneşten korunmak için kullanılan bayan şapka modelleri, kışınsa soğuk havalardan korunup ısınma ihtiyacını karşılamak için sıkça tercih edilmektedir. Aynı zamanda rüzgarlı havalarda rüzgarın da etkisini keserek baş ağrısı oluşmasını engeller.

  Günümüzde kadınların her mevsim aksesuar ve ihtiyaç olarak kullandığı kadın şapka modelleri, kombinlerin vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Hem sokak modasına uygun hem de yaz aylarında plajlarda rahatlıkla kullanılacak kadın şapka modelleri plaj modasına uyum sağlamanızı kolaylaştırır.

  Bikini ya da mayonuzla birlikte sandaletlerinizle göz alıcı kombinlerinizi OXXO yazlık şapka modelleri ile tamamlayarak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

  Kış aylarındaysa bayan fötr şapka modelleri ile uzun kabanlar ve skinny pantolonlar eşliğinde harika birliktelikler yaratıp sokak modasına yön verebilirsiniz.

  Kadın Şapka Modelleri
  Bayan şapka modelleri arasında en çok tercihler yazın hasır şapka modelleri, örgü şapka modelleri ve kasket modelleri olurken kışın ise fötr şapkalar daha çok tercih edilmektedir.Kasket modelleri ise daha spor kombinler yaparken kullanabilir ve şık bir parça ile son dokunuşları şapka kullanarak yapabilirsiniz.

  Hasır Şapka
  Hasır şapka modelleri birçok renkte ve modelde üretilirken aynı zamanda doğal tonlar kullanıldığında dikkat çekmektedir. Hem plajda hem de sokakta dikkat çekici kombinler yapabilir ve tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Bununla birlikte hasır şapkalarınızla kullandığınız çanta ve ayakkabı ya da terlik modellerinizi de özenle seçmeniz uyum açısından önem taşımaktadır. Hasır şapka modelleri ile birlikte son zamanların yükselen trendi örgü şapka modelleridir. Örgü şapka modelleri de aynı hasır şapkalar gibi doğal görüntüleriyle dikkat çekmektedir. OXXO aksesuarları arasında tarzınıza uygun bayan şapka modellerini inceleyebilir, www.oxxo.com.tr adresinden siz de hızlıca sipariş verebilirsiniz!

  Fötr Şapka
  İlk zamanlarında erkek giyim içerisinde tercih edilen fötr şapka modelleri zamanla kadınlar tarafından da kullanılmaya başlıyor. Ahenkli takılar, şallar ile canlanan tarzlara, fötr şapka ayrıntısı da eklenince harika sonuçlar ortaya çıkıyor. Kış aylarında rüzgardan koruyan kalın dokulu, yaz aylarında ise sizi güneşten koruyan ince yapılı fötr şapka modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sokak modasında özgün detaylar ile karşınıza çıkan bayan fötr şapka modelleri, günlük kombinlerinizde kullandığınız denim pantolon ve tişört modelleri ile uyum sağlıyor. Daha klasik görünmek istediğiniz günlerde ise bayan blazer ceketler ile dilediğiniz fötr şapka modelini tercih edebilirsiniz.


  Bucket Şapka
  Balıkçı şapkası olarak da bilinen, sezonun en trend bucket şapkalar ile kombinlerinize mütevazi ve şık dokunuşlar yapın.

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek