x
Yükleniyor

Kadın Spor Giyim

Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

Kadın Spor Giyim

Günlük yaşantınızda ve egzersiz yaparken rahatlıkla kullanabileceğiniz bayan spor giyim modelleri ile kendi konforunuzu yaratabilirsiniz. Oxxo'da pamuk içerikli ve dikişsiz kalıplı parçalarla ön plana çıkan kadın spor giyim koleksiyonu sayesinde nefes alabilen dokuları keşfedebilirsiniz. Bu koleksiyonunda yer alan dikişsiz kalıpları ve göz alıcı renkleri kombinlerinize dahil edebilirsiniz. Ekstra esnek dokulu parçaların yer aldığı kadın spor giyim koleksiyonu sayesinde her anınıza keyif katabilirsiniz.

Hareket konusunda özgürlük yakalayacağınız kadın spor giyim modelleri ile günlük kombinlerinize ekstra rahatlık katabilirsiniz. Kadın spor giyim koleksiyonu içerisinde yer alan uzun veya kısa kollu tişörtlerin yanı sıra rahat tabanlı spor ayakkabılara da ulaşabilirsiniz. Bayan spor giyim koleksiyonu aracılığıyla elde edeceğiniz mükemmel kombinleri kapüşonlu veya kapüşonsuz sweatlerle tamamlayabilirsiniz. Oxxo'nun bayan spor giyim koleksiyonu sayesinde her sezon tarzınıza rahatlık ve farklılık katabilirsiniz.

Spor Büstiyer ve Sporcu Sütyeni

Oxxo'da rahatlıkla bulabileceğiniz spor büstiyer ve sütyen modelleri ile egzersizlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Spor büstiyer ve sporcu sütyeni modellerinin bedeni saran ve rahatlık sunan kalıpları ile konfor elde edebilirsiniz.

Günlük hayatınızda da rahatlığa ulaşabileceğiniz spor büstiyer ve sporcu sütyeni modelleri ile yüksek belli taytları birlikte kullanabilirsiniz. Spor büstiyer modellerinin yanında renkli sweat çeşitleri de tercih edebilirsiniz. Crop atletlerle oluşturacağınız harika kombinleri spor büstiyer modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Oxxo'da ön plana çıkan sporcu sütyeni çeşitleri ile dikişsiz atletleri veya oversize tişörtleri bir araya getirebilirsiniz.

© 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
Oxxo Canlı Destek