x

Pantolonlar /

Tayt


90'lı yılların modası geri döndü ve taytlar tekrar tüm bayanların vazgeçilmezi oldu. Özellikle kış sezonun en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan taytlar, farklı desen, renk ve modelleriyle yeni sezonda da vitrinlerdeki geniş bir yerin sahibi. Vücudu saran ve fit bir görüntü sağlayan formuyla kombin tercihlerinin baş tacı ola n taytlar, OXXO tasarımcıları için de önemli bir yere sahip. Taytlar, OXXO tarafından tayt ve tayt formundaki pantolonlar kadınların beğenisine sunuluyor.

Tayt Pantolon

Kışın uzun hırka ve salaş kazaklar ile kombinleyebileceğiniz taytları yazın basic tişörtlerle kombinleyerek cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Spor Tayt

OXXO taytlarınızı kış aylarında çizme veya bootielerinizle kombinlerken yazın babet veya sandaletlerinizle renkli bir hale dönüştürebilirsiniz. OXXO'nun tayt modelleri, sahip olduğu fit görüntüyle şıklığın, formuyla da rahatlığın bir parçası. OXXO'nun taytları ile kendi stilinizi yaratın ve modanın nabzını tutun!

Daha Kısa ... Devamını Gör
FİLTRELERİ GÖSTER
34 TL- 72 TL
© 1993-2017 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik