x
  ÜRÜN GRUBU
  BEDEN
  698 TL - 3001 TL
  48
  • Görünüm

  Kadın Yün Kaban

  Kışın Vazgeçilmezi Yün Kaban Modelleri

  Sonbahar ve kış mevsiminde aradığınız sıcaklığı yakalayabileceğiniz yün kaban modelleri, her sezon farklı formlarıyla karşınıza çıkıyor. Yün içerikli dokunun sıcaklık sunan yapısı size mevsim boyunca konfor sunarken stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Hem ofis kombinleri hem de günlük yaşantınızda yer verebileceğiniz yünlü kaban modellerini, en sevdiğiniz çizmelerle veya postallarla kombinleyebilirsiniz.

  Kış mevsiminde düşen hava sıcaklığına uygun olarak her an mükemmel kombinler oluşturabilmek için OXXO’nun dış giyim koleksiyonunda yer alan yün kaşe kaban veya yün palto modellerinden yardım alabilirsiniz.

  Yün Kaban Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Yün kaban modelleri konusunda seçim yaparken öncelikle vücut tipinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Vücuda yakın kesimlere sahip olan yün palto ve yünlü kaban modelleri, daha zarif ve feminen bir görünüme ulaştırabilir. Aynı zamanda oversize kesimli, rahat ve salaş kalıplara sahip olan yün kaban modelleri ise hareket özgürlüğü elde etmenize yardımcı olabilir. Kış mevsiminde giyeceğiniz kalın kazakları ve sweatshirtleri bu kabanlarla birlikte rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

  Yün Kaban Nasıl Temizlenir?

  Yünlü kaban modelleri, uzun süre kullanıma bağlı olarak yıkanması gereken ürünler arasında yer alır. Çevresel faktörlere ve kullanıma göre oluşan kirlenme gibi durumların giderilmesi için yün palto modelleri yıkanabilir. Ancak bu ürünlerin uzun ömürlü olabilmesi için narin ve özenli bir şekilde yıkama yapmalısınız.

  Kadın yün kaban modellerinin yıkama talimatları farklı şekilde belirlenmiş olabilir. İlk olarak makinede yıkanabilen yün kaşe kaban modelleri; genellikle 30 derecede yıkanabilmektedir. Daha yüksek sıcaklıklarda yıkanan yün kabanların yapısı bozulabilir. Ayrıca yünlü kaban modellerini yıkarken kullanılan deterjan da oldukça önemlidir. Bu kabanlar için narin kumaşlara özel olarak üretilen deterjanlar tercih edilebilir.

  Elde yıkama talimatı bulunan kabanları ise kesinlikle makinede yıkamamalısınız. Soğuğa yakın olan ılık su sıcaklığında yünlü kabanınızı yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yine bu işlemi yaparken kullanacağınız deterjanın hassas kumaşlara özel olması önemlidir… Ayrıca kadın yün kaşe kaban modelleri hassas dokuya sahip oldukları için sıkma işlemi uygulanması da önerilmemektedir. Aynı zamanda lokal olarak oluşan lekeler için nemli bezle temizleme işlemi de yapabilirsiniz. Deterjan ekleyeceğiniz nemli bezle lekeyi nazik hareketlerle temizledikten sonra kabanı kurumaya bırakabilirsiniz.

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek