x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm

  Keten Pantolon Bayan

  Keten Kumaş

  Keten kumaş denilince akla hemen yaz ayları geliyor. Hafifliği, pürüzsüz bir dokuya sahip olması ve nefes alabilen bir kumaş olması sebebiyle yaz aylarında oldukça tercih ediliyor.  Serin tutuşu, dayanıklılığı ve kolay kolay kirlenmemesi ile kadınların gözdesi olan keten kumaşlar  aynı zamanda zengin duruşuyla da yaz aylarının gözdesi oluyor.

  OXXO’nun doğal materyaller ile oluşturduğu yaz koleksiyonlarında keten kumaşları kullanarak tasarladığı keten kumaş pantolon ve gömlek modelleri sizi daha şık gösterecek...

  Keten Pantolon Modelleri

  Keten pantolon modelleri hem şık hem de spor kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem gündelik hayatınızda hem de gece davetlerinde birçok alanda giyebileceğiniz bayan keten pantolon modelleri hafif ve serin oluşuyla da içinde rahat hissetmenizi sağlar.

  Keten Pantolon Kombinleri

  OXXO Keten pantolonları klasik ayakkabılarınız, topuklu ayakkabılarınız, babetleriniz ve şık sandaletlerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bunun yanında kadın keten pantolon kombinleri ince trikolarla, gömleklerle ve tişörtlerle de tamamlanabilmektedir.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması