x
  BEDEN
  1298 TL - 2001 TL
  48
  • Görünüm

  Kadın Keten Ceket

  Keten Ceketlerin Özellikleri ve Avantajları

  Keten ceket modelleri, özellikle bahar ve yaz aylarında mevsim koşullarına uygun olarak rahatlıkla kullanılabilen parçalar arasında yer alıyor. Nefes alabilen keten doku sayesinde sıcak hava şartlarında bile konfor yakalamak mümkün… Sıcaklığın arttığı güneşli yaz günlerinde keten ceket modelleriyle mevsimin keyfini çıkarabilirsiniz. Çok sevilen doğal içerikli dokular arasında ilk sıralarda yer alan yazlık keten ceket modellerini OXXO’da bulabilirsiniz!

  Keten Ceketleri Nasıl Kombinlersiniz?

  Doğal içerikli dokularıyla keten ceket kadın modası açısından oldukça önemli bir konuma sahip… Bu formdaki kadın ceket modellerinin geniş kullanım alanı sayesinde günlük hayatta kolaylıkla stilinize uygun kombinler oluşturabilirsiniz.

  Keten blazer ceket modellerinin hafiflik veren yapısı eşliğinde culotte pantolonlar ve mini şortlarla konforlu kombinler yaratabilirsiniz. Kadın ceket modellerinin keten içerikli dokularını aynı formdaki bol pantolonlarla kombinleyerek takım uyumu yakalamanız da mümkün…

  Keten blazer ceket modellerini iş hayatınıza adapte edebilmek için klasik gömlekler ve kumaş pantolonlardan  yardım alabilirsiniz. Keten ceket modeliyle oluşturduğunuz bu kombini makosen ayakkabılarla tamamlayarak bütünlük yakalayabilirsiniz.

  Keten Ceket Bakımı ve Temizliği

  Doğal içerikli ürünlerin hassas olduğunu unutmamak ve buna göre yıkama işlemi uygulamak oldukça önemli… Sahip olduğunuz yazlık keten ceket modellerini, ürünün uyarı etiketinde yer alan yıkama talimatına göre yıkayabilirsiniz. Makinede yıkamanın uygun olmadığı kadın keten ceket modellerine kuru temizleme işlemi yaptırabilirsiniz.

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek