x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor
  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Kadife Pantolon Bayan

   

  Kış ayları ve geçiş mevsimlerinin “ben buradayım” dedirten parçası kadife kumaşlar, feminen ve şık olmak isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında… Yumuşacık dokusu, göz alıcı ve yerinde parlaklığının üzerine bir de dokunulası tuşesi eklenince, görenlerin nereden aldın sorusu gündelik hayatınıza birdenbire ekleniveriyor.

  Kadife Pantolon Modelleri

  Kadife kumaş türleri birbirinden farklı özellikte olduğundan görüntüleri de bununla birlikte farklılık gösteriyor. Bazı kadife kumaşlar düz, yumuşak ve daha parlak olurken bazılarıysa daha mat ve farklı dokularda olabiliyor. Fitilli kadife olarak adlandırılan bayan kadife pantolonlar da neredeyse klasikleşmiş ve çok aranan pantolon modelleri arasında yer alıyor.

  Kadife Pantolon Kombinleri

  “Kadife pantolon kombinleri nasıl yapılır?” sorusuna gelirsek OXXO kadife pantolonları seçerken özellikle renk seçiminize dikkat etmeli ve canlı bir renk tercihiniz olduysa pastel tonlarda bir kombin yapmalı ve kombininizi sakinleştirmelisiniz. Bununla birlikte ton sür ton renk tercihi yaparak güçlü bir görünüm elde etmeniz de mümkün. Burada en önemli konu ise seçeceğiniz parçanın renginin mat olmasıdır. OXXO kadife bayan pantolon modelleri de kendi içinde boylarına ve paça özelliklerine göre çeşitleniyor. Siz de tarzınıza en yakın olan kadın kadife pantolon modellerini seçip kombininizle  fark yaratabilirsiniz.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması