x
  ÜRÜN GRUBU
  BEDEN
  398 TL - 701 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor

  Kadın Spor Taytı

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Kadın Spor Taytı

  Egzersizlerin vazgeçilmezi olan kadın spor taytı modellerine Oxxo aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Esnek dokulu ve yüksek belli kadın spor taytı modelleri ile her hareketinize enerji katabilirsiniz. Günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz spor taytlar ile tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

  Hareket özgürlüğü yakalayacağınız kadın spor tayt çeşitleri ile birçok parçayı bir araya getirebilirsiniz. Kadın spor taytı modellerini crop atletlerle veya sweatlerle buluşturarak harika kombinler yapabilirsiniz. Bu taytlarla elde edeceğiniz güçlü duruşu sneakerlarla destekleyebilirsiniz.

  Pilates ve Fitness Taytı

  Popüler egzersiz çeşitleri arasında yer alan fitness ve pilates için aradığınız parçaları Oxxo'nun spor giyim koleksiyonunda bulabilirsiniz. Fitness taytı modellerinin yumuşacık dokuları ile ağırlık ve güç çalışmalarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kardiyo ağırlıklı antrenmanlarda da kullanabileceğiniz fitness taytı çeşitleri ile beklediğiniz performansa ulaşabilirsiniz. Renkli sweatlere ve sneakerlara yer vereceğiniz kombinlerinizi fitness taytları ile ön plana çıkarabilirsiniz.

  Esneme ağırlıklı egzersizlerinizde ise pilates taytlarından yardım alabilirsiniz. Dikişsiz kalıplara sahip olan pilates taytı modelleri ile ekstra esnek dokuları keşfedebilirsiniz. Üzerinizde yokmuş hissi uyandıracak olan pilates taytı modelleri ile büstiyerleri veya crop top çeşitlerini bir araya getirebilirsiniz. Spor giyim koleksiyonu içerisinde görebileceğiniz pilates taytlarına Oxxo aracılığıyla her sezon ulaşabilirsiniz.

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek