x
  ÜRÜN GRUBU
  BEDEN
  149 TL - 2001 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor

  Kimono

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Kimono

  Bohem trendin ana parçalarından biri olan kimono farklı modelleri ile oxxo.com.tr'de yerini aldı. Bahar ve yaz aylarında olduğu kadar kışında hayatımıza giren kimonolar birbirinden güzel model ve renkleri ile OXXO'da yerini aldı. OXXO tasarımı kısa, püsküllü ya da desenli uzun kimono modelleri ile farklı stilde bir çok kadın kendi için bir kimono modeli bulabilecek. OXXO tasarımı kimonoların kumaş kalitesini desen ve püskül detaylarını görünce gardıroplarınızda yer açacaksınız.

  Kimono Ceket

  Bu sezon kimonolarda süet hakim olduğu kadar örme modellerde karşımıza çıkıyor. Bu kış renkleri ve modelleri ile kışlık kimonolar hem pantolonlar ile hem de tayt ile kombinlenerek karşımıza çıkıyor.

  Kimono Modelleri

  Şort ve eteklerle rahat bir görünüm verebileceğiniz gibi pantolon ve bottieler ile bohem görünümünüzü tamamlayarak stilinizi tamamlayabilirsiniz.

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek