x
  BEDEN
  0 TL - 500 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor

  Anneler Günü 2020

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Anneler Günü 2020

  Anneler Günü, her zaman gülümsemeyi hak eden ve bizler için türlü fedakarlıklar yapan annelerimizi mutlu edebildiğimiz günlerden biri. Anne ve çocuk arasındaki bağların pekiştirildiği bu özel günde annenize en iyi şekilde teşekkürlerinizi sunabilirsiniz. Bizi hayata hazırlayan annelerimiz ve çevrenizdeki heyecanlı anne adayları için arayışa girdiğiniz konu "anneler günü hediye fikirleri" ise doğru yerdesiniz. Oxxo'nun Anneme Özel koleksiyonu ile anneye hediye konusunda sonsuz seçeneklere erişebilirsiniz. Doğal dokuların ve göz alıcı renklerin ön plana çıktığı anneler günü 2020 hediye fikirleri ile onları fazlasıyla mutlu edebilirsiniz. Annelerin zevklerine uygun olabilecek çok özel parçalarla bu özel günü taçlandırabilirsiniz.

  Anneler Günü Hediye Fikirleri

  Anneler günü hediye fikirleri konusundaki arayışınız için sunulan koleksiyon ile annenizin çok sevebileceği parçalar bulabilirsiniz. Anneye hediye edilebilecekler arasında yer alan pamuk içerikli gömlek modelleri ile onu mutlu edebilirsiniz. Günlük hayatında rahatlıkla kullanabileceği desenli elbise modelleri ile enerjisini yükseltebilirsiniz. Annenizin çok sevebileceği oversize tişört modellerinin göz alıcı renklerini de Anneme Özel koleksiyonunda bulabilirsiniz. Ayrıca anneye hediye seçimi konusunda uygun olan bol pantolon modellerinden de yardım alabilirsiniz. Anneniz, nefes alabilen kumaş yapılarıyla sunulan yüksek bel bol pantolon modelleri ile her gününe rahatlık katabilir.

  Anneye hediye edilebilecek özel dokuların ve farklı görünümlerin buluştuğu hoş parçalarla onu değerli hissettirebilirsiniz. Annenizin tarzına uygun olabilecek midi etek ve bluz modelleri ile onun için mükemmel kombinler yaratabilirsiniz. Anneye hediye olarak sunabileceğiniz bu kombini askılı çanta modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Anneler günü hediye fikirleri ile elde edebileceğiniz kombinlerle ona sevginizi en özel şekilde gösterebilirsiniz. Anneye hediye edilebilecek hoş seçeneklerle sizi bugünlere getiren özel insana verdiğiniz değeri fazlasıyla vurgulayabilirsiniz.

  Şimdi siz de Anneler Günü için bulabileceğiniz mükemmel hediye fikirleri ile en değerli varlığınız olan annenizi mutlu edebilirsiniz. Anneler günü hediye fikirleri için Oxxo'nun "Anneme Özel" koleksiyonunda yer alan doğal içerikli dokulara ulaşabilirsiniz.

  © 1993-2020 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması