x
  BEDEN
  9 TL - 232 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor
  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Anneme Özel

  Anneler Günü

  Anneler günü, hem sizin hem de anneleriniz için duygu yoğunluğunun yaşandığı en güzel günlerden… Öyle ki, anne ile çocuk arasında doğuştan kurulan bağlar, anılarla birleşince bu duygu yoğunluğu daha da derinleşir. Sizi en iyi şekilde hayata hazırlayan, siz büyüyüp anne olsanız da ilgisini üzerinizden hiçbir zaman eksik etmeyen annenize minik bir teşekkür zamanı… Keyifle anılarınızı perçinleyeceğiniz ve sonrasında bu anıları konuşacağınız annelerinize, anneler günü hediyenizi OXXO koleksiyonundan bir parça seçerek onu mutlu edebilirsiniz.

  Anneler Günü Hediyesi

  Anneler günü yaklaştıkça ne alsam sorularını etrafımıza daha çok sormaya başlarız. Ama annenizi sizden daha iyi tanıyacak biri de yoktur aslında. Bu yüzden annenizin hobileri, sevdiği renkler, beğenileri ve ihtiyaçları doğrultusunda Anneler Günü hediyesi olarak OXXO’dan en uygun ürünleri seçebilir, bu dünyadaki en değerli varlıklarınızdan birini, annenizi bu özel günde ayrıca mutlu hissettirebilirsiniz.

  Anneler  Günü  Hediyesi Ne Alınır?

  Anneler günü hediyesi olarak ne alsam diye kafanız çok karışmış olabilir. Şimdi sıra sakince düşünüp, yüzlerce ürün arasından ona en yakışacak ürünü seçmekte! Bu yüzden de size anneniz için birkaç önerimiz olacak.

  Malum Mayıs ayında havalar gittikçe ısınıyor. Anneler Günü hediyesi ne alınır? diye düşündüğümüzde anneniz için güneş gözlüğü ve OXXO çanta koleksiyonuna bir göz atmanı tavsiye ederiz. Eğer ayakkabı ya da terlik ihtiyacı varsa da çanta ve terlik kombinini oluşturup onu rahatlıkla şımartabilirsiniz.

  Eğer anneniz rahatına düşkünse ve trendi de takip ediyorsa ona rahat kesim OXXO kargo pantolon ya da sıcak yaz havalarında giymek üzere keten karışımlı OXXO şort almayı düşünebilirsiniz. Yazın vazgeçilmezi OXXO tişört modelleri ise onu kolaylıkla mutlu etmenin en kolay ve en renkli yolu!

  Riske girmeyeyim, olur da beğenmez, üzülürüm diyorsanız o zaman size önerimiz OXXO cüzdan, şal, şapka, takı ve aksesuar grubunu öneriyor olacağız.

  Bu arada annenize hediye seçiminizi kolaylaştırmak için Anneme Özel kategorisini inceleyebilir, anneniz için seçtiğimiz ürünlere göz atabilirsiniz.

  Anneler Günü Kampanyaları ve Anneler Günü İndirimleri

  OXXO koleksiyonlarında annenize özel seçtiğimiz ürünleri görmek için Anneme Özel kategorisi bir tık uzağınızda! İnternet mağazamıza özel fiyatlı ürünler, kargo bedava kampanyaları ve alışverişinize özel çanta hediyelerimizle siz de Anneler Günü kampanyaları ve Anneler Günü indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

  © 1993-2020 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması