x
  BEDEN
  758 TL - 761 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor

  Kadın Sırt Çantası

  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Kadın Sırt Çantası

  Kadın Sırt Çantası
  Sırt çantaları kullanış açısından ve kişilerin tarzını tamamlama açısından oldukça tercih edilen aksesuarlardır. Her kıyafet ile kombinlenmesi ve kullanışlı olması da fonksiyonelliğini arttırır. OXXO sırt çantalarının kullanışlı olmasıyla stilinizin vazgeçilmez parçalarından olacak. Bayan sırt çantalarında içine koyacağınız eşyalar omuz çantalarındaki gibi sınırlı değildir ve kolunuzun ağrıma sıkıntısı yoktur . Sırt çantaları ile daha rahat ve şık hissedebilirsiniz. Sırt çantası bir insanın ihtiyaç duyabileceği her özelliği taşır. Spor salonuna giderken eşofmanlar ile oldukça spor bir görüntü yakalama imkânınız bulunmaktadır.


  Bayan Sırt Çantası
  Yürüyüşlerde, dağ gezintilerinde, raftingde, yolculuklarda, kısa tatillerde, bebekler için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gündelik yaşamda bir jean ve üstünüze bir
  tişört giyerek spor çantanız ile kombinleyebilirsiniz. Spor olan elbiseler ile sırt çantalarının, desenli, kumaş, deri ve püsküllü modellerini kullanmanız gerekir.

  Sırt Çantası Modelleri
  Sırt çantalarını yalnızca
  spor ayakkabılar ve kıyafetlerle kombinleyeceğinizi düşünmeyin skinny jeanler ile tamamlayacağınız bootieler sırt çantası modelleri ile birleştiğinde sokak modasını yakalamış olacaksınız. Bayan sırt çantası modellerine ait en son trendler OXXO'da!

  © 1993-2024 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
  Oxxo Canlı Destek