x

Aksesuarlar /

Çantalar /

Sırt Çantaları


Sırt çantaları kullanış açısından ve kişilerin tarzını tamamlama açısından oldukça tercih edilen aksesuarlardır. Her kıyafet ile kombinlenmesi ve kullanışlı olması da fonksiyonelliğini arttırır. OXXO sırt çantalarının kullanışlı olmasıyla stilinizin vazgeçilmez parçalarından olacak. Sırt çantalarında içine koyacağınız eşyalar omuz çantalarındaki gibi sınırlı değildir ve kolunuzun ağrıma sıkıntısı yoktur . Sırt çantaları ile daha rahat ve şık hissedebilirsiniz. Sırt çantası bir insanın ihtiyaç duyabileceği her özelliği taşır. Spor salonuna giderken eşofmanlar ile oldukça spor bir görüntü yakalama imkânınız bulunmaktadır.

Bayan Sırt Çantası

Yürüyüşlerde, dağ gezintilerinde, raftingde, yolculuklarda, kısa tatillerde, bebekler için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gündelik yaşamda bir jean ve üstünüze bir tişört giyerek spor çantanız ile kombinleyebilirsiniz. Spor olan elbiseler ile sırt çantalarının, desenli, kumaş, deri ve püsküllü modellerini kullanmanız gerekir.

Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantalarını yalnızca spor ayakkabılar ve kıyafetlerle kombinleyeceğinizi düşünmeyin skinny jeanler ile tamamlayacağınız bootieler sırt çantası modelleri ile birleştiğinde sokak modasını yakalamış olacaksınız. Bayan sırt çantası modellerine ait en son trendler OXXO'da!

Daha Kısa ... Devamını Gör
FİLTRELERİ GÖSTER
49 TL- 102 TL
© 1993-2017 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik