x
Oxxo Ponpon Detaylı Bot 206964140
  • Bayan Kahverengi Ponpon Detaylı Bot
  • Bayan Kahverengi Ponpon Detaylı Bot
  • Bayan Kahverengi Ponpon Detaylı Bot
Bu üründe kargo bedava! Bu üründe kargo bedava!
24 saat içerisinde kargoya verilecektir. Aynı Gün Kargo

Kahverengi Ponpon Detaylı Bot

17KOX-PUFFYBOOT 199,95 TL
6 x 33,32 TL 'den başlayan taksit seçenekleri
199.95 TRY
RENK SEÇ: Tobacco
BEDEN SEÇ:
Lütfen Bir Beden Seçin
Bu Ürünün 36 Bedeni Tükenmiştir.
Ürün stoklara geldiğinde
HABER VER!
Bu Ürünün 37 Bedeni Tükenmiştir.
Ürün stoklara geldiğinde
HABER VER!
Son 3 Ürün Kaçırma Ürün Kaçırma
Son 2 Ürün Kaçırma Ürün Kaçırma
Bu Ürünün 40 Bedeni Tükenmiştir.
Ürün stoklara geldiğinde
HABER VER!
Son Ürün Kaçırma Ürün Kaçırma
- +
Ponpon detayli bot yarim bilek yapisi ile ayaklarinizi rahat ettiriyor. Üzerindeki ponpon detayi ile giyiminize hareket getirerek isiltili görünümüzü tamamlayabilirsiniz. Alçak ökçeli modelin kavisli topuk tasarimi ayaklarinizin baski noktalarina ekstra destek sagliyor. Bilek kisminin arka tarafinda yer alan yumusak bölüm uzun süreli kullanimlarda herhangi bir rahatsizlik vermiyor. Ince bagciklarinin ucunda yer alan ponponlariyla sikliginiza siklik katiyor. Üzerinde yer alan dikisler botun görüntüsüne estetik katarken ayni zamanda parçalarin daha saglam olmasini ve botun daha uzun ömürlü olmasini sagliyor. Bagcik deliklerinin üzerinde yer alan iki aparat bagciklarin kolay bir sekilde çözülmesini engelliyor. Ponpon detayli bot, OXXO’nun yenilikçi tasarimiyla konforu ve sikligi bir araya getiriyor.
Ponpon detayli bot yarim bilek yapisi ile ayaklarinizi rahat ettiriyor. Üzerindeki ponpon detayi ile giyiminize hareket getirerek isiltili görünümüzü tamamlayabilirsiniz. Alçak ökçeli modelin kavisli topuk tasarimi ayaklarinizin baski noktalarina ekstra destek sagliyor. Bilek kisminin arka tarafinda yer alan yumusak bölüm uzun süreli kullanimlarda herhangi bir rahatsizlik vermiyor. Ince bagciklarinin ucunda yer alan ponponlariyla sikliginiza siklik katiyor. Üzerinde yer alan dikisler botun görüntüsüne estetik katarken ayni zamanda parçalarin daha saglam olmasini ve botun daha uzun ömürlü olmasini sagliyor. Bagcik deliklerinin üzerinde yer alan iki aparat bagciklarin kolay bir sekilde çözülmesini engelliyor. Ponpon detayli bot, OXXO’nun yenilikçi tasarimiyla konforu ve sikligi bir araya getiriyor. Lütfen ürünü yıkamayınız, nemli bir bezle temizleyiniz. Lütfen ürünü yıkamayınız, nemli bir bezle temizleyiniz.

Topuk Yüksekliği 4 cm


© 1993-2021 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
Oxxo Canlı Destek