x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm

  Cigarette Pantolon ve Straight Jean

  Cigarette Pantolon Kombinleri

  Daha dar ve ince bir formda olan Cigarette pantolon kadın modelleri paça boyu ile dikkat çekmektedir. Paça boyu bilekte biten bu sigaret pantolon modeli klasik kesimi, zarif duruşu ve her bedene ayrı bir hava katışı ile OXXO koleksiyonlarında da vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

  Ofis kombinlerinin de olmazsa olmazları arasında yer alan cigarette pantolon bayan modelleri, adeta bugün ne giyeceğim telaşının imdadına yetişir.  İster spor bir tarzla harmanlayın isterseniz de klasik stilde kombininizi tamamlayın. İşte cigarette pantolon kombinleri, zaman kazanmanıza ve şık bir look elde etmenize yardımcı olur. Sigaret kadın pantolon modelleri yapısı gereği sizi hem daha ince hem de daha uzun gösterir. Yırtık Jean severlerin rahatlıkla tercih edebileceği pantolon modellerini OXXO kadın Jean koleksiyonlarında da rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle uzun ve daha ince bir görünüm yakalamak isteyenler, bu tarz modelleri rahatlıkla tercih edebilir.

  Straight Pantolon Kombinleri

  Straight pantolon bayan modelleri özellikle son yıllarda skinny kesimler kadar ön plana çıkmaya başladı. Özellikle bilekte biten düz kesim kot pantolon bayan modelleri yırtık paçaları ile oldukça trend bir görünüm vermekte. Bahar ve yaz aylarında özellikle kullanımı dolayısıyla daha çok tercih edilen bu düz kesim Jean modelleri OXXO koleksiyonlarında da göz kamaştırıyor.

  Düz kesim pantolon bayan modellerinin paçaları dar değilse paçalarını katlamanız cool bir görüntü sağlayacaktır. Özellikle gömlek, bluz, sweatshirt ve tişört modelleri ile rahatlıkla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Daha güncel bir görünüm istiyorsanız üst kombin parçalarınızı pantolonunuzun içine sokarak kullanabilirsiniz. Aksesuar olarak kemer kullanmayı atlamamanızı öneririz.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması