x
Oxxo Omuz Bağlama Detaylı Triko 2085181708
  • Bayan Krem Omuz Bağlama Detaylı Triko
  • Bayan Krem Omuz Bağlama Detaylı Triko
  • Bayan Krem Omuz Bağlama Detaylı Triko
  • Bayan Krem Omuz Bağlama Detaylı Triko
  • Bayan Krem Omuz Bağlama Detaylı Triko
  • Bayan Krem Omuz Bağlama Detaylı Triko
  • Bayan Krem Omuz Bağlama Detaylı Triko
24 saat içerisinde kargoya verilecektir. 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.
En yeni ürünlerimizden biri! En yeni ürünlerimizden biri!

Krem Omuz Bağlama Detaylı Triko

18KOX-PALKESTOP 59,95 TL
2 x 29,98 TL 'den başlayan taksit seçenekleri
59.95 TRY
RENK SEÇ: Ice milk
BEDEN SEÇ:
Lütfen Bir Beden Seçin
Son 4 Ürün Kaçırma Ürün Kaçırma
Bu Ürünün M Bedeni Tükenmiştir.
Ürün stoklara geldiğinde
HABER VER!
Son Ürün Kaçırma Ürün Kaçırma
- +
Omuz Bağlama Detaylı Triko zarafeti ve şıklığı başarılı bir şekilde buluşturan triko modelleri arasında yer alıyor. Geniş bisiklet yaka kesimi ve vücudu saran yapısı ile kombinlerinizde yer vermekten keyif alacağınız triko modelinin avuç içine kadar uzanan kol boyu da tasarıma salaş ama şık bir görünüm kazandırıyor. Triko modelinin omuzlarında kullanılan bağlama detaylar ve bu detayların altında kalan dekolte tasarımın enerjisini yükseltirken aynı zamanda dikkat çekici bir şıklık elde etmenizi sağlıyor. Sahip olduğu pamuk ve akrilik karışımı doku sayesinde nefes alan ama aynı zamanda sıcak tutan triko modeli ile her zaman rahat ve özgür hissedeceksiniz. Detaylardan gelen şıklığı konfor ile buluşturan OXXO triko modelleri arasında yer alan tasarımı farklı tarzlarda kombinlerde tercih edebilirsiniz.
Omuz Bağlama Detaylı Triko zarafeti ve şıklığı başarılı bir şekilde buluşturan triko modelleri arasında yer alıyor. Geniş bisiklet yaka kesimi ve vücudu saran yapısı ile kombinlerinizde yer vermekten keyif alacağınız triko modelinin avuç içine kadar uzanan kol boyu da tasarıma salaş ama şık bir görünüm kazandırıyor. Triko modelinin omuzlarında kullanılan bağlama detaylar ve bu detayların altında kalan dekolte tasarımın enerjisini yükseltirken aynı zamanda dikkat çekici bir şıklık elde etmenizi sağlıyor. Sahip olduğu pamuk ve akrilik karışımı doku sayesinde nefes alan ama aynı zamanda sıcak tutan triko modeli ile her zaman rahat ve özgür hissedeceksiniz. Detaylardan gelen şıklığı konfor ile buluşturan OXXO triko modelleri arasında yer alan tasarımı farklı tarzlarda kombinlerde tercih edebilirsiniz. 30 derecede makinada benzer renklerle yıkayınız. 30 derecede makinada benzer renklerle yıkayınız.
 Ağartıcı kullanmayınız.

Ağartıcı kullanmayınız.


Ilık ütüleyiniz. Ilık ütüleyiniz.
© 1993-2021 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
Oxxo Canlı Destek