x

SATIN ALMA ŞARTLARI

Sipariş iptali;

Siparişi verdiğiniz gün saat 16:00'a "siparişlerim" sayfasına girerek "Siparişimi iptal et" butonuna basarak, [email protected] adresine sipariş numaranız ile beraber sipariş iptali ile ilgili e-posta göndererek ya da 0 212 503 43 53 numaralı telefonu arayarak iptal edebilirsiniz.
Siparişiniz kargoya verilmişse, ödemeniz onaylandığından dolayı iade işlemi yapılacaktır.Bunun için, ürünü teslim almadan faturanızla beraber tarafımıza geri gönderebilir ve iade işleminizi gerçekleştirebiliriz.

Ürün iadesi;

Siparişinizi renk, beden değişimi ve / veya ürün iadesi yapabilirsiniz. Bunun için siparişinizi teslim aldıktan 90 gün içerisinde, faturanız ve faturanızın alt kısmındaki iade bölümünü eksiksiz doldurup, Halkalı Ofisimize göndermeniz gerekmektedir.

Gizlilik Taahhüdü

Müşterilerimizin bilgileri hiç bir şekilde 3. kişilere paylaştırılmayacaktır.

Ürün Teslim Süresi

Siparişiniz normal şartlarda 3 (üç) iş günü içersinde kargoya verilecektir. Cuma - Cumartesi - Pazar günleri verilen siparişler, takip eden Pazartesi itibariyle 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Eğer siparişinizi kampanya döneminde veriyorsanız, siparişiniz kargoya 10 (on) iş günü içerisinde verilecektir.

GARANTİ BİLGİLERİ

www.oxxo.com.tr web sitemizde yer alan tüm ürünler OXXO koleksiyonuna ait ürünlerdir.Mağazalarımızda yer alan ürünler ile sitemizden satın alacağınız ürünler aynı niteliktedir.Ürün ile beraber;
Ürünün ismi,
Ürüne ait renk / beden bilgisi,
Ürüne ait fotoğraf / fotoğraflar,
Ürünün içeriği,
Ürünün fiyatı,
Ürüne ait yıkama talimatı,
bilgilerini bulacaksınız.

© 1993-2022 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
Oxxo Canlı Destek