x

SATIN ALMA ŞARTLARI

Sipariş iptali;

Sipariş içeriğiniz ile ilgili değişiklik ve sipariş iptal talebinizi +908502161606 numaralı WhatsApp hattımıza yazarak gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi mesaj göndermek için tıklayın. Telegram hattımızdan bize ulaşmak içinn buraya tıklayın.

Ürün iadesi;

Siparişinizi renk, beden değişimi ve / veya ürün iadesi yapabilirsiniz. Bunun için siparişinizi teslim aldıktan 90 gün içerisinde, faturanız ve faturanızın alt kısmındaki iade bölümünü eksiksiz doldurup, depomuza göndermeniz gerekmektedir.

Gizlilik Taahhüdü

Müşterilerimizin bilgileri hiç bir şekilde 3. kişilere paylaşılmayacaktır.

Ürün Teslim Süresi

Hafta içi saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz 2-4 iş günü içinde teslim edilir.

Kampanya dönemlerinde teslimat süremiz 10 iş gününü bulabilir.

GARANTİ BİLGİLERİ

oxxo.com.tr web sitemizde ve OXXO App’te yer alan tüm ürünler OXXO koleksiyonuna ait ürünlerdir. Mağazalarımızda yer alan ürünler ile oxxo.com.tr’den ve OXXO App’ten satın alacağınız ürünler aynı niteliktedir. Ürün ile beraber; ürünün ismi, ürüne ait renk/beden bilgisi, ürüne ait fotoğraflar, ürünün içeriği, ürünün fiyatı, ürüne ait yıkama talimatı bilgilerini de bulacaksınız.

Ürüne ait renk seçeneklerinin bulunduğu kartela, bilgisayar monitörünüzün kalitesine bağlı olarak gerçekten farklı görünebilir. OXXO, cihazınızda görünen renklerin kesin olarak gerçek renkler olduğu konusunda garanti vermemektedir.

 

© 1993-2021 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
Oxxo Canlı Destek