x

İADE VE DEĞİŞİM

www.oxxo.com.tr adresinden satın almış olduğunu ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla iade/değişim süresi fatura tarihinden itibaren 90 GÜNDÜR.

Değişim veya iadesini istediğiniz ürününüzü anlaşmalı olduğumuz MNG veya YURTİÇİ kargo ile ÜCRETSİZ gönderimini sağlayabilirsiniz. 

İşlemlerinizin yapılabilmesi için faturanızın ön yüzünde bulunan ilgili alanı doldurup, isim ve soyadınızla beraber imzalamanız gerekmektedir.

İnternet mağazasına ait iskonto tutarı uygulanmış faturalarda, MAĞAZADAN DEĞİŞİM YAPILAMAZ.

İnternet mağazasından alınan ürünlerin iadesi, sadece internet mağazamız tarafından gerçekleştirilebilir.

 

İade/Değişim Kargo Kodları

Yurtiçi Kargo: 127000747

MNG Kargo: 141665512 

 

İADE İŞLEMLERİ

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez. 

Faturanızın arkasında bulunan ilgili alanda iade kutusunu işaretleyip, ürünlerinizi faturanız ile beraber aşağıda belirtilen adresimize MNG Kargo veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

Gönderi Adresi

A VE A TEKSTİL SAN. PAZ. LTD. ŞTİ.

Halkalı Merkez Mah. Halkalı Cad. No:232

Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye

Ücret İadesi

Banka Kartı veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerinizin geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.

Taksitli ödemelerinizde;

-İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır.

-İade tutarını bir sonraki ekstrenizde + bakiye olarak  görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder.

-Eğer iadeden önce her hangi bir taksit ödendiyse, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin hepsini yatırır.

Banka kartı (debit kart), EFT ve havale ile yapılan ödeme işlemlerinde geri ödeme süreçleri; işlemin yapıldığı banka kartının, EFT‘nin ya da havalenin bağlı olduğu ya da gönderildiği hesap numarasına aynı gün havale yoluyla geri ödenir.

Havale ile yapılan ödemelerde tutar iadeniz IBAN numaranıza yapılacaktır. 

-Kargo ücreti iade edilmez.

 

DEĞİŞİİŞLEMLERİ 

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; değiştirmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez. 

Faturanızın arkasında bulunan ilgili alanda değişim kutusunu işaretleyip, sağ tarafta bulunan kutuya ürününüzü değiştirmek istediğiniz ürününün kodu, bedenini ve rengini belirterek, ürününüzü faturanız ile beraber yukarıda belirtilen adresimize MNG Kargo veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. 

Değişimlerindeki olası fiyat farklılıklarında yada istediğiniz üründeki stok durumuna göre Müşteri Hizmetlerimiz tarafınızla iletişime geçecektir. Fiyat farkını ödeyebileceğiniz hesap bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz;

oxxo.com.tr/tr/k/Yardim

Gönderi detayına değişiminize ait sipariş numaranızı eklemenizi rica ederiz. 

 

E-Mail : hello@oxxo.com.tr

şteri Hizmetleri : +90 (212) 503 43 53 (09:00-16:45)

                                  +90 (530) 926 66 13 (09:00-16:45)

 

 

 

© 1993-2020 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması