x
Oxxo Güneş Gözlüğü 2091181398
  • Bayan Çok Renkli Güneş Gözlüğü
  • Bayan Çok Renkli Güneş Gözlüğü
  • Bayan Çok Renkli Güneş Gözlüğü
  • Bayan Çok Renkli Güneş Gözlüğü
  • Bayan Çok Renkli Güneş Gözlüğü
24 saat içerisinde kargoya verilecektir. Aynı Gün Kargo
En yeni koleksiyon ürünüdür. En yeni koleksiyon ürünüdür.

Çok Renkli Güneş Gözlüğü

19YBJ-FIONA 89,95 TL
2 x 44,98 TL 'den başlayan taksit seçenekleri
89.95 TRY
RENK SEÇ: Leo comb
BEDEN SEÇ:
Lütfen bir Beden seçiniz.
Bu ürün tükenmiştir.
Ürün stoklara geldiğinde
HABER VER!
Son Ürün Kaçırma !
- +
  • Diğer Metaryel
  • UV400-Category3 Filtreli
Çok Renkli Güneş Gözlüğü modeli gözlerinizi güneşten korurken kombinlerinize en dikkat çekici görünümü kazandıracak olan aksesuarlardan birisi. Büyük formu ve çerçevesinde geçen renkleri ile havalı bir duruş kazanan güneş gözlüğünü çok severek kullanacaksınız. Modern tasarımı ve dikkat çekici rengi ile kombinlerinizin olmazsa olmazı haline gelecek olan kadın güneş gözlüğü modellerinden. OXXO'nun kendine has ışıltılı görünümü ile aksesuarlarınızın kombinlerinize enerji vermesini sağlıyor.
Çok Renkli Güneş Gözlüğü modeli gözlerinizi güneşten korurken kombinlerinize en dikkat çekici görünümü kazandıracak olan aksesuarlardan birisi. Büyük formu ve çerçevesinde geçen renkleri ile havalı bir duruş kazanan güneş gözlüğünü çok severek kullanacaksınız. Modern tasarımı ve dikkat çekici rengi ile kombinlerinizin olmazsa olmazı haline gelecek olan kadın güneş gözlüğü modellerinden. OXXO'nun kendine has ışıltılı görünümü ile aksesuarlarınızın kombinlerinize enerji vermesini sağlıyor. Lütfen ürünü yıkamayınız. Lütfen ürünü yıkamayınız.

Diğer Metaryel


UV400-Category3 Filtreli
© 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması