x

  Bayan Tişört

  Hem şık hem de rahat kombinlerin vazgeçilmez parçası olan tişörtler, OXXO tasarımıyla bambaşka bir tarza kavuştu. Sade beyaz bir tişörtü, hem duruşu hem de kesimiyle diğerlerinden ayıran OXXO tasarımcıları, yeni sezonda da tişört konusunda oldukça iddialı. OXXO'nun rahatlık konusunda mottosunu belirleyen tişörtler, basic tişört ve fashion tişört olarak raflardaki yerini alıyor. OXXO tişört modelleri, uzun kolludan kısa kolluya, V yakadan balıkçı yakaya kadar farklı model, desen ve renkleriyle her sezon olduğu gibi yeni sezonda da sizlerin beğenisine sunuluyor.
   

  Mavi Basic Tişört

  İsterseniz tişört modelleri arasında rahatlığınızı sağlayacak bol kesim kısa kollu bir tişört ya da şıklığınızı sağlayacak kayık yaka dar kesim bir tişört bulabilirsiniz. Hem yaz sezonunun hem de kış sezonun en çok tercih edilen ürünü olan bayan tişört modelleri, tasarımlarıyla farklı kombinler yapabilmeniz için sizlere fırsatlar sunuyor.

  Mavi Baskılı Tişört

  OXXO tişörtlerinizi hem skinny jean modellerinizle hem de eteklerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca sezonun en hit parçalarından olan uzun tulumlar ile kombinleyebileceğiniz basics kategorisinde bulunan tişörtler stilinizin vazgeçilmez parçası olacak. Yazın 90'lar modasını hatırlatan, göbeği açıkta bırakan baskılı tişörtle renkli bir kombin yapabilirken, kışın uzun kollu sırt dekolteli tişörtle hem mevsime uygun hem de oldukça şık bir kombin yapabilirsiniz. OXXO'nun sizlere sunduğu Mavi tişört modelleri ile yeni sezonda da enerjinizi sokağa yansıtın.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması