x

Giyim /

Ceketler


Her sezon olduğu gibi 2017 Yaz / Kış sezonunun da anahtar parçası olan ceketler, kışlık modelleriyle oxxo.com.tr'de! yerini aldı. Kış mevsiminde kazaklar ve trikoların üzerine giyilen ceketler, yeni sezonda da kadınlara pantolonlar ile göz alıcı kombinler yapma fırsatı sunuyor. OXXO tasarımı deri ceket, süet ceket, uzun ceket, denim ceket ve fermuarlı kısa spor ceket gibi ceket modelleri farklı st illere sahip kadınları bir araya getiren bir çizgiye sahip.

Bomber Ceket

Kadınların olmazsa olmaz parçalarından olan ceket modelleri, OXXO'nun da yeni sezon parçaları arasında. Her sezonun trendi olan deri ceketler, OXXO'nun özenle hazırladığı tasarımlar arasında yer alıyor ve kruvaze yaka detayıyla kadınların hem şık hem de rahat kombinlerinin bir parçası oluyor.

Kot Ceket

Bu sezonun şüphesiz en stil parçalarından biri de süet ceketler kısa ve uzun modelleriyle OXXO'nun şık bir kombin yapma konusundaki iddiasını ortaya koyuyor ve oldukça dikkat çekiyor. OXXO tasarımı renk renk ve desen desen ceketler, tüm göz alıcılığıyla kadınların beğenisine sunuluyor. En trendi ceketler oxxo.com.tr'de! sizleri bekliyor!

Daha Kısa ... Devamını Gör
FİLTRELERİ GÖSTER
39 TL- 302 TL
© 1993-2017 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik