x
  BEDEN
  1 TL - 302 TL
  48
  • Görünüm
  Yükleniyor
  Anasayfa / Giyim / Büstiyerler / Lacivert Büstiyerler
  Bu kategorideki tüm ürünler gösterildi.

  Lacivert Büstiyerler

  Lacivert büstiyer genelde bayanların ceketler, hırkalar vb. kıyafetlerinin içinde kullandığı işlemeli, göz alıcı, çarpıcı kumaşlardan yapılmış askısız ya da askılı olan üstlüktür. Son yıllarda özellikle yaz sıcaklarında sıklıkla tercih edilen büstiyer kıyafetler iç ve dış giyim olarak kullanılmaktadır. Bayanların günlük kullanımlarında büstiyerler çok geniş bir kullanıma sahipken, tercih edildiğinde son derece cool bir görünüm kazanmalarını sağlıyor.
   

  Lacivert Büstiyer Modelleri

  Dış giyim olarak tercih edilmesinden dolayı transparan, dantelli modellerinin yanı sıra düz ve sade büstiyer modelleri de bulunmaktadır. Transparan, detaylı ya da dantelli olan modeller genelde gece kıyafeti olarak ya da gece kıyafetleri ile kombinlenerek kullanılır.

  Lacivert Günlük Büstiyer

  Büstiyerlerinizi yüksek bel jeans kategorisinde bulunan pantolonlar ve etekler ile kombinleyerek hem feminen aynı zamanda da cool bir görünüş yakalayabilirsiniz.

  © 1993-2019 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması