x
Oxxo Deniz Kabuğu Detaylı Toka 2100623476
  • Bayan Mavi Deniz Kabuğu Detaylı Toka
  • Bayan Mavi Deniz Kabuğu Detaylı Toka
  • Bayan Mavi Deniz Kabuğu Detaylı Toka
Bu üründe kargo bedava! Bu üründe kargo bedava!
24 saat içerisinde kargoya verilecektir. 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.
Bu üründe kısa süreliğine Süper Fiyat! Bu üründe kısa süreliğine Süper Fiyat!

Mavi Deniz Kabuğu Detaylı Toka

19KBJ-NEWMIDTOK 39,95 TL
7 x 5,71 TL 'den başlayan taksit seçenekleri
39,95 TRY
RENK SEÇ: Bombay
BEDEN SEÇ:
Lütfen Bir Beden Seçin
Son 1 Ürün Kaçırma Ürün Kaçırma
Son Ürün Kaçırma Ürün Kaçırma
- +
Deniz Kabuğu Detaylı Toka modeli, nerede ve hangi mevsimde olursanız olun, daima yaz akşamlarının o ılık ve huzurlu anlarını çağrıştıran ve içinizi ısıtan görünümüyle sizi şıklığa davet ediyor. İkili olarak birbirinden ayrı tokalar şeklinde sunulsa da, kendi içlerinde muhteşem uyumu yakalayan toka modelleri, zincir sallantısının verdiği şık etki sayesinde benzersiz görünümü sizlerle buluşturuyor. Kombinlerinizdeki muhteşemliği bayan toka modeli ile taçlandırdığınızda, tarzınızdaki özgünlük etrafınızdaki insanların ilgisini çekmeye yetiyor. Oxxo’nun fark yaratan, romantik ayrıntılar içeren ve her sezon çok sevilen aksesuar tasarımları arasına eklenen bayan toka modeli ile sokak modasına stilinizle öncülük edebilirsiniz.
Deniz Kabuğu Detaylı Toka modeli, nerede ve hangi mevsimde olursanız olun, daima yaz akşamlarının o ılık ve huzurlu anlarını çağrıştıran ve içinizi ısıtan görünümüyle sizi şıklığa davet ediyor. İkili olarak birbirinden ayrı tokalar şeklinde sunulsa da, kendi içlerinde muhteşem uyumu yakalayan toka modelleri, zincir sallantısının verdiği şık etki sayesinde benzersiz görünümü sizlerle buluşturuyor. Kombinlerinizdeki muhteşemliği bayan toka modeli ile taçlandırdığınızda, tarzınızdaki özgünlük etrafınızdaki insanların ilgisini çekmeye yetiyor. Oxxo’nun fark yaratan, romantik ayrıntılar içeren ve her sezon çok sevilen aksesuar tasarımları arasına eklenen bayan toka modeli ile sokak modasına stilinizle öncülük edebilirsiniz. Lütfen ürünü yıkamayınız. Lütfen ürünü yıkamayınız.

100% Diğer Materyal


© 1993-2021 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması
Oxxo Canlı Destek