x
Oxxo Askılı Denim Crop Top 2107274
  • Bayan Mavi Askılı Denim Crop Top
  • Bayan Mavi Askılı Denim Crop Top
  • Bayan Mavi Askılı Denim Crop Top
  • Bayan Mavi Askılı Denim Crop Top
  • Bayan Mavi Askılı Denim Crop Top
Bu üründe kargo bedava! Bu üründe kargo bedava!
24 saat içerisinde kargoya verilecektir. Aynı Gün Kargo
En yeni ürünlerimizden biri! En yeni ürünlerimizden biri!

Mavi Askılı Denim Crop Top

20YOX-RAINY 89,95 TL
2 x 44,98 TL 'den başlayan taksit seçenekleri
89,95 TRY
RENK SEÇ: Dark denim
BEDEN SEÇ:
Lütfen Bir Beden Seçin
Bu Ürünün XS Bedeni Tükenmiştir.
Ürün stoklara geldiğinde
HABER VER!
Son 3 Ürün Kaçırma Ürün Kaçırma
Son 4 Ürün Kaçırma Ürün Kaçırma
Son Ürün Kaçırma Ürün Kaçırma
- +
Askılı Denim Crop Top modeli, pamuk içerikli dokusu ve bedene oturan hoş kalıbı ile yeni sezona dahil oluyor. Kalın askılı atlet modeli, crop kesimi ve çekici görünümü ile Oxxo'da karşınıza çıkıyor. Feminen bir duruş yakalamak için ideal seçenek olan crop atlet modeli ile farklılık yakalayabilirsiniz. Yüksek belli eteklerle veya pantolonlarla bir araya getirebileceğiniz kalın askılı atlet modelini bir an önce dolabınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. Oxxo'nun hoş dokularla ve çekici ayrıntılarla sizlere sunduğu crop atlet modeli ile kombinlerinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
Askılı Denim Crop Top modeli, pamuk içerikli dokusu ve bedene oturan hoş kalıbı ile yeni sezona dahil oluyor. Kalın askılı atlet modeli, crop kesimi ve çekici görünümü ile Oxxo'da karşınıza çıkıyor. Feminen bir duruş yakalamak için ideal seçenek olan crop atlet modeli ile farklılık yakalayabilirsiniz. Yüksek belli eteklerle veya pantolonlarla bir araya getirebileceğiniz kalın askılı atlet modelini bir an önce dolabınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. Oxxo'nun hoş dokularla ve çekici ayrıntılarla sizlere sunduğu crop atlet modeli ile kombinlerinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. 30 derecede makinada benzer renklerle yıkayınız. 30 derecede makinada benzer renklerle yıkayınız.
 Ağartıcı kullanmayınız.

Ağartıcı kullanmayınız.


Ilık ütüleyiniz. Ilık ütüleyiniz.
© 1993-2020 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik İade Ve Değişim Kişisel Verilerin Korunması