x

Aksesuarlar /

Ayakkabılar /

Bot & Çizme


Kış sezonunun olmazsa olmazı kısa bot ve çizmeler bu sezonda çok moda. Kısa botları skinny fitnjeanler ile beraber kombileyerek cool bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle nubuk, süet ve deri çeşitleri ile bu sezonun en gözde modellerinden. Her sezon olduğu gibi bu sezonda zincirler ile süslenmiş, zımbalı modeller ve püsküllü modeller oldukça dikkat çekiyor. Kısa botlar ve çizme modelleri arası nda dikkatleri üstüne toplayan en trend model püsküllü süetler.

Bayan Bot Modelleri

Bu modeli elbiselerinizin veya eteklerinizin altına OXXO püsküllü çantalar ile kombinleyebilirsiniz. Yine bu sezon karşımıza çıkacak olan bayan bot modelleri arasında avcı botlar bulunmaktadır. Bu modeller esnek olan yapıları ile adeta bir tasarım harikası olarak karşımıza çıkıyor. Bu modeller rahatlıkları ile de dikkat çekiyor. Şık bir kombin yapmak isterseniz siyah kot pantolon ile siyah renkli orta boy botları kullanabilirsiniz. Orta boydan biraz daha yüksek olan botlar her sonbahar sezonunda olduğu gibi bu sonbaharda da bizleri ısıtacak.

Bayan Çizme Modelleri

Ayak bileğinde biten ve bilekten biraz uzun olan botlar sezonunun trend olan ürünlerinin arasında yer almaktadır. Çizmelerde kısa botlar gibi bu sezon çok moda OXXO basic çizmeleri ister gece isterseniz günlük hayatınızda farklı parçalar ile kombinleyerek stilinizi tamamlayabilirsiniz. Görkemli, kadifeli, süet, deri, farklı renkli olan orta boy botlar doldukça şık tasarım ve modelleri ile dolaplarımızda yer alacak.

Daha Kısa ... Devamını Gör
FİLTRELERİ GÖSTER
99 TL- 192 TL
© 1993-2017 - OXXO ’nun resmi internet sitesidir.Tüm hakları saklıdır.Site içindeki resimler izinsiz kopyalanamaz ve yayınlanamaz Şartlar Gizlilik