Share on Tumblr
| Yorumları Göster (0)

Aile / Yılbaşı Gecesi Evinizi Renklendirecek 5 Masa Düzeni Önerisi >>
0

Yeni yıl yaklaşırken sizler için derlediğimiz 5 sofra önerisi ile benzer sofralar oluşturabilir, misafirlerinizi şımartabilirsiniz.

Öncelikle sofranızda olmazsa olmaz yılbaşı ile bütünleşmiş aksesuarları kullanabilir, eğer elinizde yoksa kendi zevkinize göre edinebilirsiniz. Yılbaşı sofralarının temel parçalarından olan mumlar mutlaka masanızda yer almalı. Mumların yanında kullanacağınız kristal veya cam objeler ile ışıl ışıl görünen bir sofra elde edeceksiniz. Kullanacağınız canlı çiçekler ile sofranızı renklendirebilirsiniz.

 

     

İlk sofra önerimiz yılbaşı denildiğinde aklımıza ilk gelen renk başrolde, kırmızı. Şamdanlar ve kozalakların görüldüğü masada, yılbaşı masası için hayal edebileceğimiz her şey mevcut. Yılbaşında davetlilerinize özel hazırlayacağınız küçük bir hediyeyi oturma düzenine göre yerleştirerek küçük jestler yapabilirsiniz.

 

       

 

Bu masada ise kırmızı rengin aksine mor hâkim. Klasik görüntüden uzaklaşmış kendi zevkinize göre dizayn edilmiş bir masa ile sıradan olmaktan kurtarabilirsiniz. Masada fazla sunum tabağı kullanmamakta fayda var. Hareketi kısıtlayacağı gibi gözünüzü yoran bir görüntüye yol açabilir.

 

           

Işıl ışıl bir yılbaşı masası istiyorum diyorsanız bu masa tam size göre. Çam ağacı şeklindeki mumlar sizce de çok göz alıcı değil mi? Altın sarısı ve yeşilin hakim olduğu bu masada her şey kusursuz görünüyor.

 

             

Davetlilerimi sofrada değil ayakta ağırlamak istiyorum diyenlere gelsin bu öneri. Açık büfe tarzında hazırlayacağınız masada, istediğiniz yiyeceği sergileyebilirsiniz. Bizim önerimiz konsepte uygun bir yılbaşı pastası ve kolay atıştırmalıklar. İçki sunumu da yapabileceğiniz bu tarz masalarla misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

 

                

Doğallıktan hoşlananların çok seveceği bu masada önerilerimiz arasında. Ahşap bir masaya sahipseniz bu görüntü tam size göre. İhtiyacınız olanlar birkaç mum ve yılbaşı topları. İki aksesuarla hem sade hem de şık bir görüntü elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

 


Yorumlar (0) | Yorum Yap
Share on Tumblr