Share on Tumblr
| Yorumları Göster (0)

Yaşam / Muhteşem Kır Düğünü Organizasyonu >>
0

Evlenmek isteyen çiftlerin hayalini kurdukları düğün organizasyonları arasında muhteşem bir kır düğünü öncelikli gelir. Doğanın yeşile bürünmesi ve renk renk çiçeklerin doğaya verdiği muhteşem manzara sayesinde kır düğünleri eşsiz bir görüntüye sahip oluyor. Yeşilin tüm renklerinin verdiği huzur, evlenmek isteyen çiftler için kır düğünlerini en çok tercih edilen düğün organizasyonu yapıyor.

Kır düğünleri samimi bir ortam yaratılması, davetlilerin hoşça vakit geçirmesi ve güzel havalarda açık havanın tadının çıkarılması gibi avantajlar sunuyor. Geleneksel salon düğünlerinin aksine, kır düğünleri daha ferah geçiyor ve gelin ve damadın mutlu gününün kutlandığı bir davet havası yaratıyor.

Kır düğünü denildiği zaman akla gelen ilk şey doğayla iç içe olan bir mekandır. Geniş bir bahçe, çiftlik, sahil ya da yeşiller içinde tarihi bir mekan kır düğünü konsepti için oldukça uygun.  Kır düğününde seçilen alanın nasıl süsleneceği, davetlilere sunulacak yemek ve müziğin nasıl olacağı da düşünülmesi gereken konular arasında. Tam olarak istenildiği gibi ve kusursuz olması için iyi bir organizasyon şirketiyle çalışmak ve daha önce yaptıkları kır düğünleri örneklerine göz atmak faydalı olacaktır.

Sizler için fikir alabileceğiniz bazı kır düğünü görsellerini derledik: 

 

 

 

 

 


Yorumlar (0) | Yorum Yap
Share on Tumblr