Share on Tumblr
| Yorumları Göster (0)

Yaşam / Doğal Yaşam Festivali'ne Davetlisin! >>
0

Pandemi dönemiyle kısıtlanan yaşam koşulları bizi fazlasıyla bunalttı diyebiliriz… Bu durumda yaz mevsimi bizim için umut oldu. İçimizi ısıtan güneşi çok özlediğimizi fark ettik… Bununla birlikte senin için bir etkinlik önerisi getirdik! Hoşuna gidebileceğini düşündüğümüz “Doğal Yaşam Festivali” seni bekliyor… Seminerler, atölyeler, konserler... Çok özlediğimiz etkinlikleri bu festivalde bulabilirsin. smiley

 

ŞEHRİN EN DOĞAL FESTİVALİ 'DOĞAL YAŞAM FESTİVALİ' BU YIL 'YENİ BİR YAŞAM' ETKİNLİK ALANINDA GERÇEKLEŞECEK!

3-4-5 HAZİRAN

 

KEMERBURGAZ KENT ORMANI

Sağlıklı yaşamın sadece ipuçlarını değil, ayrıntılarını da öğrenmek isteyenler, doğal ve organik yaşamın hayat kalitemizdeki etkilerini merak edenler, çocukların sağlıklı bir geleceğe sahip olabilmeleri için temiz gıda, temiz üretimin çoğalmasını destekleyenler, sürdürülebilir yaşamın sadece insanoğlu için değil, tüm canlılar için önemli olduğunun farkında olanlar, bildiklerini paylaşmak ve gelecek nesle daha iyi, daha doğru bilgiler aktarmak için bu yıl dördüncü kez Doğal Yaşam Festivali’nde bir araya geliyorlar. Festival bu yıl 3-4-5 Haziran tarihlerinde, Kemerburgaz Kent Ormanı'nda bulunan şehrin ilk açık hava kültür ve sanat alanı 'YENİ BİR YAŞAM' etkinlik alanında gerçekleşecek. Yeni bir Yaşam'ın kurucu ortağı Pelin Ulusoy Tepret hem mekan hem de festival ile ilgili şunları söylüyor:

“Pandemi dönemindeki sosyalleşme ihtiyaçlarımızın getirdiği bir proje aslında. Yeni bir dünya düzenine geçtiğimiz bu süreçte nefes alabileceğimiz bir yer ararken Yeni Bir Yaşam Projesi ortaya çıktı. Varoluşun merkezi doğada, açık havada; temel ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz bir sosyal dünyanın hayalini kurduk.  20.000 m2’lik bir alandayız, Göktürk’te Kemerburgaz Kent Ormanı’nın içindeyiz.

Doğal Yaşam Festivali’ni 4. kez gerçekleştiriyoruz. İlk kez Yeni Bir Yaşam Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek. 3-4-5 Haziran tarihlerinde, 3 gün boyunca; yetişkinden çocuğa; birçok kişiye hitap eden dolu bir program akışı oluşturduk. Alanında uzman kişilerden; sağlık, beslenme, enerji, wellness konularında seminerler dinlerken; yoga, mandala ve iyi yaşamın bir parçası olan birçok atölyeye katılabileceğiz. Çocuklar içinde birbirinden farklı eğitici ve öğretici atölyeler gerçekleşecek. Tüm bunlar olurken; son tüketici ile üretici buluşuyor. Doğal ve organik içerikli birçok marka, Doğal Yaşam Festivali’nde bizimle… Ayrıca festivalin iki gününde Mary Jane ve Suat Suna konseri yer alıyor. Şehrin en doğal festivali olarak adlandırdığımız doğal yaşam festivalinde; iyi niyet doğru bilgi ile buluşuyor…

İyi niyet, doğru bilgi ile buluşuyor...

2020 yılında başlayarak tüm dünyada yaşanan süreç hepimize sağlıklı yaşamanın değerini bir kez daha hatırlattı. Yıllardır sağlıklı yaşam farkındalığının bir parçası olan Doğal Yaşam Festivali’nde bir yıllık aranın ardından yeniden biraraya geliyoruz. Sağlıklı yaşam tercihlerinin arttığı bu dönemde ülkemizin her yerinden doğal, organik ve sağlıklı birçok ürünün üreticisi, tedarikçisi ve uygulayıcısı ile sağlıklı yaşama gönül verenler ile buluşturmaya devam ediyoruz.”

 

 

3-4-5 Haziran tarihlerinde dördüncüsü Happy Nest ve YBY tarafından organize edilecek olan Doğal Yaşam Festivali’nde onlarca sağlıklı ürün satın alabileceğin standlar dışında, yetişkinler ve çocuklar için ayrı programlar tasarlandı.

Yetişkinler için seminer ve söyleşiler, sağlıklı beslenme, organik yaşam, bilinçli tüketim, sürdürülebilir hayat, aromaterapi, farklı beslenme metotları, çocuklar büyürken gibi bir çok merak edilen konu başlıkları doktor ve akademisyenler, konuların uzman isimleri tarafından gerçekleştirilecek. Gün boyunca her saat başı farklı isimlerle mindfulness, mandala, nefes terapi, yoga, el işi becerileri gibi bir çok atölye ve workshopler düzenlenecek.

Çocuk Etkinlik Alanında ise yazarlar, sanatçılar ve alanında uzman isimler tarafından gerçekleştirilecek birçok atölye ve aktiviteler düzenlenecek. Böylece aileler çocukları ile gün boyunca keyifli, sıkılmadan eğlenerek zaman geçirebilecekler.

Günün sonunda ise, Suat Suna ve Mary Jane festivalin canlı müzik sanatçıları olarak sahne alacak ve katılımcıları eğlendirecek.

 

 

Eğer sen de uzun geçen kış aylarının ardından yeni mevsimle birlikte kendini arındırmak ve doğanın güzel enerjisini hissetmek istersen bu etkinlik sana çok iyi gelecek! smiley

 

Detaylı bilgi ve biletler:

 

https://dogalyasamfestivali.com/

 

 

 

 

 


Yorumlar (0) | Yorum Yap
Share on Tumblr