Share on Tumblr
| Yorumları Göster (0)

Sağlık&Güzellik / Romantik Saç Modelleri >>
0

Romantik saç modelleri 14 Şubat yaklaşırken bizi kurtaracak. 14 Şubat’ta saç ve makyaj en çok düşünülen konulardan biridir. Sana ilham olabilecek romantik saç modelleri ile şık bir akşam yemeğine veya sinemaya da gidebilirsin.  farklı tarzda romantik saç modellerini senin için derledik.

 

 

 

 

Dalgalı Saçlar

Romantik saç modelleri denildiğinde akla ilk gelen modellerden birisi şüphesiz dalgalı saç modelleridir. Dalgalı saç modelleri hem şık hem de günlük kombinlerle de tercih edilebilir. Küçük bir değişiklik yapmak istersen, akşam yemeklerinde bir saç aksesuarıyla saçlarını daha şık ve havalı bir hale getirerek şık kıyafetlerle kullanabilirsin.

 

 

 

 

 

 

 

Topuz Modelleri

Topuz modelleri de romantik bir akşam yemeği için en beğenilen modeller arasında gelir. Dağınık taranmış topuzlar ile havalı bir görünüm yakalayabilirsin. Sezonun trendi maksimalist küpeler ve şık bir elbise ile kombinini tamamlayabilirsin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Örgü Modelleri

Örgü modelleri de romantik saç modelleri arasında olmazsa olmazlardan biridir. Hem kolay uygulanabilir hem de evde kendi başımıza da yapabildiğimiz örgü saç modellerini hemen hemen her kombinle kullanabiliriz. İster cool bir kombinle istersen şık bir elbise ile kullanabileceğin örgü saç modellerini sevgililer gününde mutlaka denemelisin.


Yorumlar (0) | Yorum Yap
Share on Tumblr