Share on Tumblr
| Yorumları Göster (0)

Sağlık&Güzellik / Örgü Saç Modelleri >>
0

Örgü Saç Modelleri, en kullanışlı ve en sevilen saç modellerinden. Hem romantik hem de bohem görünümü sayesinde çok sevilen örgü saç modelleri evde yapılabilme avantajı sayesinde de çok tercih ediliyor. İster uzun saçlı ister kısa saçlı olun her saç kesimine yakışan saç örgüsü modelleri düğünlerde ve diğer özel günlerde de sıkça tercih ediliyor.

Kolay saç modelleri arasında ilk sıraya yerleşen saç örgüsü modelleri düz saça ve dalgalı saça kolaylıkla uygulanabiliyor. Üstelik maşayla şekillendirdiğin saçınla birleştirdiğinde birbirinden güzel örgü topuz modelleri ortaya çıkabiliyor.

                                                               

Örgü saç modelleri özellikle sarı saça ve ombre uygulanmış saçlara çok yakışıyor. Örgülü topuz modellerini saçına uygulamak için maşa ile saçına şekil verdikten sonra önlerden bir tutam saçını açıkta kalacak şekilde bırakarak, diğer tutamları örebilir ve saçına şekil verebilirsin.

                                                                 

Bohem örgülerden hoşlananlar için bu modeller birebir. Açık ve kendinden dalgalı saçlara uygulayacağın kolay örgü modelleri ile saçlarına cool bir görünüm verebilirsin. Ayrıca örgünün dışında kalan saçlarını son zamanların modası olan yarım topuz modeli ile tamamlayarak farklı saç modelleri elde edebilirsin. Geometrik şekilli tokalar ise yine örgülü saçların en önemli tamamlayıcılarından, sende saçlarını geometrik desenli saç tokaları ile hareketlendirmek istiyorsan OXXO Geometrik Tel Toka ürününlerine hemen göz at.  heart


Yorumlar (0) | Yorum Yap
Share on Tumblr