Share on Tumblr
| Yorumları Göster (0)

Stil / Senin Ofis Stilin Hangisi >>
1

Bayanların aklında her gün aynı soru var. Bugün işe giderken ne giysem? Dolaplarda yüzlerce kıyafet olsa da karar vermekte zorlandığımız yeri geldiğinde saatlerce ne giyeceğimizi düşündüğümüz günler oluyor. Ne yazık ki her kadın işe giderken içinden geldiği gibi giyinemiyor. Ofis ve iş ortamının getirdiği ciddiyeti az da olsa kıyafetlerimize yansıtmamız gerekiyor. Her zaman ofis stilinde vazgeçilmez olacak 3 farklı stille kombinlerini oluşturarak ne giysem derdine son verebilirsin. Aşağıda sana özel olarak hazırladığımız örnek ofis stillerinden ilham alabilirsin.

 

 

 

 

 Feminen Duruş

Ofis stilinde genel olarak tercih edilen kombinlerden biri de feminen kombinlerdir. Ofis stilinin olmazsa olmazlarından olan mini elbiseler kışın çizme ve botlarla, bahar ve yaz aylarında ise babet veya topuklu ayakkabı modelleri ile kombinleyebilirsin. Farklı bir stil oluşturmak istersen elbise gömleklerin içine bol kesim pantolonlar ile güçlü bir tavır sergileyebilirsin.

 

 

 

 

 

 

 

Spor Şık

Ofis stilinin en çok tercih edilen kombinleri spor şık kombinlerdir. Hem rahatlık hem de şıklığı bir arada arayanların çok seveceği spor şık kombinleri dolabında bulunan parçalarla oluşturabilirsin. Bir jean pantolon ve bluz modelleri ile oluşturabileceğin kombinleri deri ceketler ile tamamlayabilir spor ayakkabı modelleri ile rahat bir hale dönüştürebilirsin.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamansız Tercihler

Triko pantolon modelleri, gömlekler, trikolar ve bluzlar iş hayatında en çok kullandığımız parçalar arasında gelir hem spor ayakkabı modelleri hem de topuklu ayakkabı modelleri ile kombinleyebileceğin zamansız parçaları ofis stilinde her zaman kullanabilirsin. Stilini akşam yemeğine taşımak istersen portföy çantalardan yararlanabilirsin.

 

 

 

 

 

 


Yorumlar (0) | Yorum Yap
Share on Tumblr