Share on Tumblr
| Yorumları Göster (0)

Stil / Karlie Kloss'un Sokak Stilinden İlham Al >>
0

Düzgün vücut hatları ve güzelliği ile olduğu kadar genç yaşta eriştiği başarısından da söz ettiren Karlie Kloss'un stilini bu hafta sizler için ele aldık. 1992 doğumlu Amerikalı model aynı zamanda Victoria's Secret mankenlerinden biri. Vogue Paris tarafından 2000'li yılların en iyi mankenlerinden biri seçilen Kloss, sokak stiliyle de dikkat çekiyor. 

                                       

Süet parçalar ve toprak tonlarını kombinlerinde sıklıkla kullanan Kloss, ispanyol paça pantolonlarıyla da dikkat çekiyor. Mini etek ve çizmeleri kombinlerinin vazgeçilmez parçaı yapan ünlü model kombinlerini püsküllü süet çantalarla tamamlıyor. Uzun ve düzgün bacaklarına çok yakışan ispanyol paça pantolonları yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlamayı tercih ediyor.

                               

Abartıdan uzak sokak stili, sade makyajı ve yapılmamış havası verdiği saçlarıyla sizce de çok cool görünmüyor mu? Sende Karlie Kloss'un sokak stiline kendini yakın hissediyor ve onun tarzında kombinler yapmak istiyorsan senin için seçtiğimiz parçalara bir tıkla ulaşabilirsin. Bu sezonun en trend parçalarından olan çizgili şallar da Kloss'un tercihleri arasında yer alıyor.

                                      


Yorumlar (0) | Yorum Yap
Share on Tumblr